Wsparcie dla ukraińskich strażaków wyjechało z warmińsko-mazurskiego

2022-03-03 12:22

Z warmińsko-mazurskiego wyjechał transport, ze sprzętem który wcześniej był zbierany między innymi od strażaków z komend i remiz m.in z Iławy i okolic. Pomogli też i dołożyli się do paczek lokalni przedsiębiorcy. Między innymi z Lubawy.

2 marca 2022 roku transport zebranego sprzętu pożarniczego dla Ukraińskich strażaków wyjechał z Olsztyna. Sprzęt został pozyskany z Komendy Wojewódzkiej, Komend Powiatowych i Miejskich PSP jak również od jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych naszego województwa.

Przygotowując zebrany sprzęt do transportu paletowego otrzymaliśmy wsparcie od firm z Warmii i Mazur. Pomoc polegała w głównej mierze na przekazaniu materiałów do pakowania, palet, ale przede wszystkim transportu.- informują strażacy

Podziękowania dla: Danuty i Marka Liberadzkich, firmie LIBRO z Lubawy i Panu Stefanowi Zrada z Olsztyna za nieodpłatne udostępnienie samochodów ciężarowych wraz z kierowcami oraz Panu Tomaszowi Deluga, firmie Delux z Bartoszyc za nieodpłatne udostępnienie naczepy. 

Serdeczne podziękowania również do Państwa Aliny i Jana Szynaka, firmy Szynaka Meble Sp. z o.o., firmy POLMLEK Sp. z o.o. z Lidzbarka Warmińskiego, firmy F.H.U. Orka Meble z Lubawy, firmy Termoconcept Patryk Słupski z Nidzicy, firmy PPH Jarosław Cierniewski z Nidzicy, firmy PPHiU DREW-STOL z Prątnicy, Producenta Drzwi „BARAŃSKI” z Babięt Wielkich, firmy Safilin ze Szczytna, firmy DFM Sp. z o.o. z Dobrego Miasta, firmy Agromit z Bartoszyc za nieodpłatne przekazanie materiałów do transportu i pakowania zebranego sprzętu.

Dziękujemy wszystkim firmom deklarującym chęć pomocy w tej i następnych akcjach wsparcia dla Ukrainy.

Quiz geograficzny. Wielki test o wyspach. Bez mapy nie dasz rady!

Pytanie 1 z 15
Gotlandia należy do:
Specjalista ekonomiczny: Świat poradzi sobie bez Rosji, Rosja bez świata nie

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!