elektronarzędzia

i

Autor: KPP Iława Włamywał się na działki w Iławie. Interesowały go narzędzia i alkohol

Włamywał się na działki w Iławie. Interesowały go narzędzia i alkohol

2022-11-24 8:16

Mężczyzna włamywał się do altanek znajdujących się na terenie ogródków działkowych skąd zabierał elektronarzędzia oraz alkohol.

Oficer dyżurny iławskiej policji w sobotę (12.11.2022r.) został poinformowany o włamaniu do altanki. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze, którzy przyjęli zawiadomienie o przestępstwie od pokrzywdzonego oraz przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia jak i sporządzili dokumentację fotograficzną.

Policjanci ustalili, że sprawca po pokonaniu zabezpieczeń wszedł do altanki skąd zabrał  elektronarzędzia. W trakcie dalszych czynności okazało się, że kradzieży z włamaniem dokonał 25 – latek. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 5 zarzutów mieszkańcowi Iławy. Bo jak się okazało podczas dalszych czynności mężczyzna włamywał się do altanek na terenie dwóch lokalnych ogrodów działkowych. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów, które były już sprzedane do lombardów.

Kodeks karny za kradzież z włamaniem przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Iron Maiden - co wiesz o legendzie heavy metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto był pierwszym wokalistą Iron Maiden?
Pogrzeb Jerzego Połomskiego. Wzruszające wspomnienia księdza i przyjaciół

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!