Dzień Dziecka z ICK 2020

i

Autor: Iławskie Centrum Kultury

W tym roku Dzień Dziecka potrwa w Iławie aż dwa dni. Zobacz ofertę ICK

2020-05-29 10:00

Niestety przez pandemię i wciąż obowiązujące ograniczenia w przestrzeni publicznej, nie jest możliwe organizowanie wydarzeń na świeżym powietrzu. W zamian za to Dzień Dziecka, choć w Internecie, to potrwa aż dwa dni.

Iławskie Centrum Kultury od dłuższego czasu organizuje różne zajęcia przez Internet i cieszą się niezłym zainteresowaniem.

Również Dzień Dziecka zorganizowany będzie online. Plus jest taki, że nie musicie trzymać kciuków za pogodę. Oto co Iławskie Centrum Kultury przygotowało dla dzieci.

31 maja 2020r. niedziela:

Godz. 10:30 „Rozwijanki” – muzyczne zajęcia wspomagająco-rozwijające poprowadzi Pani Iwonka z Akademii „Mungo” (dla dzieci w wieku 1-3 lat)

Godz. 12:00 „Bawmy się rytmicznie” – zajęcia edukacyjno-rozwijające poprowadzi Pani Iwonka z Akademii „Mungo” (dla dzieci w wieku 6-9 lat)

Godz. 14:00 „Zbyszek wycina” – warsztaty wycinanek ludowych poprowadzi artysta Zbigniew Ochenkowski wraz z asystentką Patrycją

+ Wirtualna wystawa wycinanek autorstwa Romualda Olszewskiego.

1 czerwca 2020r. poniedziałek:

Godz. 14:00 – „Ptasie Radio” – Prezentacje aktorskie wiersza w wykonaniu iławskiej grupy teatralnej pod kierunkiem Piotra Weintza

Godz. 16:00 – Wirtualny pokaz magiczny on-line z Iluzjonistą Maccino

Godz. 18:00 – Animacje taneczne dla dzieci on-line do najpopularniejszych hitów – prowadzenie Julita Drobotko

Dzień Dziecka z ICK 2020-plakat

i

Autor: Iławskie Centrum Kultury
Sonda
Jak oceniasz sąsiedzkie relacje w miejscu, w którym mieszkasz?
Kortowiada 2020 Online