W środku dnia włamał się do domu w Iławie. Czy to objazdowi złodzieje?

i

Autor: www.facebook.com/Spotted-Iława W środku dnia włamał się do domu w Iławie. Czy to objazdowi złodzieje?

W środku dnia włamał się do domu w Iławie! Policja i internauci tropią złodziei [ZDJĘCIA]

2022-03-10 9:43

W środku dnia doszło do włamania do domu na Lipowym Dworze w Iławie, włamywacz nagrał się na domowy monitoring, szuka go policja. Nie wykluczone, że grupa włamała się też do innych domów w regionie

9 marca około południa doszło do włamania do domu przy ul. Sikorskiego w Iławie. Poszkodowany właściciel nie czekając na śledztwo policji postanowił wrzucić fotki z własnego monitoringu do sieci, liczy że to przyspieszy ujęcie sprawcy/sprawców i ostrzeże przed nimi innych.

Cenne będą też nagrania z okolicznych monitoringów posesji, czy kamer w samochodach, które mogły uwiecznić sprawców w czasie włamania.

Policja potwierdziła, że w środę 9.03 około godz 13:00 zgłoszono włamanie do domu przy ul.Sikorskiego w Iławie.

- Sprawca wyważył drzwi balkonowe, na miejscu policjanci i technicy kryminalistyki zabezpieczyli wszelkie ślady. Na razie właściciel nie poinformował, czy coś zniknęło z domu - mówi Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy iławskiej policji.

Tymczasem internauci podjęli własne śledztwo w sieci i skojarzyli uwiecznionego włamywacza na monitoringu w Iławie, z podobnym zdarzeniem w regionie niedaleko Olsztyna.

Czy to ci sami złodzieje? Policja na razie tego nie potwierdza.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Liczymy sąsiadów największych państwa świata

Pytanie 1 z 20
Z iloma państwami graniczą Niemcy?
Benzyna po 10 zł za litr?! Koszmarna prognoza eksperta

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!