teatr

i

Autor: arch. organizatora

W Iławie będzie kolejka do raju

2022-01-19 15:48

Zapraszamy na spektakl teatralny "Ostatni w kolejce do raju" w wykonaniu Grupy Teatralnej Jerzego Majdy. Zostanie wystawiony na deskach iławskiego kinoteatru 7 lutego o godz 18.

By was zachęcić zdradzimy odrobinkę fabułę. W niejasnych okolicznościach kilka lat temu zginął w wypadku samochodowym pan Józef. W przeszłości był mężem dwóch sióstr. Najpierw starszej, a później młodszej. Obie panie już ułożyły sobie życie z nowymi partnerami. Sielanka trwa do momentu pojawienia się na rodzinnej uroczystości ducha Józefa. Ma wiedzę, że jego wypadek nie był przypadkiem, a sprawcy sądzą, że dokonali zbrodni doskonałej.  Duch Józefa przygotował perfidną i złośliwą zemstę zza grobu.

Intryga ducha Józefa sprawia, że pary muszą zawiązać koalicję ze sobą, ale co gorsza, aby nie zaplątać się w zeznaniach -„wszyscy przeciwko wszystkim i każdy z każdym". Stawka jest wysoka. Sytuację komplikuje fakt, że w trakcie imprezy ducha Józefa dopada grypa żołądkowa. Z tego powodu większość czasu spędza w WC, co zdecydowanie utrudnia negocjacje. Atmosfera robi się coraz bardziej gorąca, gdyż o świcie duch musi opuścić imprezę. Jednak nie sam...

Zainteresowani? Nie przegapcie tej sztuki!

Poradnik Zdrowie: szczepienie dzieci przeciwko COVID-19

Kultowe samochody lat 80. Pamiętasz ich nazwy?

Pytanie 1 z 13
Ferrari uważane za prawdziwą legendę. O jakim modelu mowa?