śpiący mężczyzna

i

Autor: Pexels zdjęcie ilustracyjne

Uśpiła czujność i okradła znajomego

2022-03-23 13:38

42-letnia kobieta okradła znajomego kiedy ten zasnął. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczyła się przed sądem.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o kradzieży. Zgłaszający oświadczył, że zginęła mu znaczna ilość gotówki.

W trakcie czynności okazało się, że pokrzywdzony spotkał się ze swoją znajomą. Kiedy siedzieli rozmawiali, a także spożywali alkohol mężczyzna w pewnym momencie zasnął.

Jak ustalili mundurowi gdy pokrzywdzony obudził się i zobaczył, że kobiety nie ma w pokoju natychmiast sprawdził portfel. Okazało się, że pieniędzy też już nie było, o czym poinformował funkcjonariuszy.

Policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży a także przesłuchali świadków. Ustalili, że sprawcą kradzieży jest znana im z wcześniejszych interwencji 42 – latka.

Mieszkanka Iławy została zatrzymana i usłyszała zarzut, do którego się przyznała. Policjanci odzyskali część skradzionej gotówki.

Kobieta ze swojego zachowania w najbliższym czasie będzie tłumaczyła się przed sądem. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Strażacy walczą z pożarami traw

Quiz o wiosennych kwiatach. Zestaw arcytrudnych pytań, z którymi nie masz szans

Pytanie 1 z 10
Na rozgrzewkę coś łatwego. Pora wrócić do szkoły. W popularnej piosence o witaniu wiosny, zanim chochoły spadły z róż, pierwszy obudził się?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl