ESKA Dowozi!

i

Autor: Eska.pl

Trzeci i ostatni tydzień z Eska Dowozi w Iławie. Zobacz, komu zrobiliśmy dzień!

2021-05-28 14:12

ESKA Dowozi w Iławie! Trwa nasza lokalna akcja skierowana do Słuchaczy. Każdy może wygrać wyjątkowy ESKA Box z atrakcyjnymi nagrodami, które dostarczymy pod same drzwi. Posłuchajcie relacji i sprawdźcie, co wystarczy zrobić!

Spis treści

  1. O akcji Eska Dowozi
  2. Relacje z wizyt u słuchaczy

O akcji Eska Dowozi

Dzięki "ESKA Dowozi" słuchacze Radia ESKA Iława 89,0FM mają możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Iława 89,0 FM. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media.

Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy z Iławy i okolic.

Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl. Konkurs trwa od 10 do 28 maja.

ESKA DOWOZI

i

Autor: Materiały promocyjne

Relacje z wizyt u słuchaczy

Eska Dowozi w Iławie - Wizyta u Karoliny z ul. Wojska Polskiego

Karolina napisała nam w zgłoszeniu, że z 5-letnim synkiem codziennie nas słucha, słyszała, że w eskowych boxach są kubki i chce przetestować czy kawa z nich inaczej smakuje. O tym, że podobno napoje zmieniają smak w szkle i porcelanie już słyszeliśmy, może coś jest na rzeczy... Chcieliśmy doładować Karolinę energią i naczyniami do kawy, ale się okazało, że to istna chodząca, pozytywna elektrownia! Posłuchajcie sami!

Karolina - Eska Dowozi w Iławie

i

Autor: WR Karolina - Eska Dowozi w Iławie
Eska Dowozi w Iławie! Wizyta u Karoliny, energetycznej wielbicielki kawy!

Eska Dowozi w Iławie - pojechaliśmy do Ewy z ul. Okulickiego

Ewa napisała nam w zgłoszeniu "Jestem mamą 2 synów-piłkarzy, którzy ciągle są głodni. Proszę przyjedzcie mnie uratować, bym raz odpoczęła od gotowania". Pojechaliśmy sprawdzić jak duże spustoszenie robią w lodówce dwaj mali piłkarze, nawet jeden był już w domu. Tym razem mama Ewa nie musiała gotować i dzielić po równo na talerze (a zna się na tym dobrze, bo jest księgową). Dowieźliśmy Pizze od Don Corleone, gadgety od Eski i nawet coś na deser.

Eska Dowozi w Iławie. Pojechaliśmy do Ewy i jej małych piłkarzy!

Eska Dowozi w Iławie - pojechaliśmy do Andrzeja z ul. Kościelnej

Andrzej napisał nam w zgłoszeniu "Mieszkam w najstarszym budynku w mieście. Ciekawostki czekają na wysokościach i ukryte pod ziemią. Ciekawi? Zapraszam". Pewnie, że ciekawi! Ostatecznie okazało się, że Andrzej jest księdzem i to Ojcom Oblatom zrobiliśmy dzień! Faktycznie mieszkają w najstarszym budynku w mieście i nim się opiekują. To zabytkowy tzw. "Czerwony Kościół".

Eska Dowozi w Iławie. Pojechaliśmy do Andrzeja i jak napisał najstarszego budynku w Iławie!

Eska Dowozi w Iławie - U Angeliki w pracy, przy ul. Biskupskiej

Jedni tej czynności nie nawidzą (bo nie zawsze się składa jak powinno), inni uwielbiają. Angelika jest specjalistką od pakowania i wysyłania. Zawija, klei, pakuje, wysyła... czyli w zasadzie urodziny, czy święta, u niej trwają cały rok :) Posłuchajcie jak było u "napakowanej" Angeliki!

Eska Dowozi w Iławie. Angelika - specjalistka od pakowania i wysyłania

Eska Dowozi w Iławie - U Ani w pracy, przy ul. Sobieskiego

Naszą akcję Eska Dowozi w Iławie zamyka wyprawa z pizzą od DonCorleone, gadgetami od Eski i dobrą energią do Ani, jak się okazało pracownicy Iławskiej Izby Gospodarczej. Ania lubi z partnerem i dziećmi oglądać filmy, mają też zamiłowanie do prac działkowych. Więcej posłuchacie w relacji z naszych odwiedzin!

Eska Dowozi w Iławie. Wizyta u Ani w pracy, czyli Izbie Gospodarczej