ESKA Dowozi!

i

Autor: Eska.pl

Drugi tydzień z Eska Dowozi w Iławie. Zobacz, komu zrobiliśmy dzień!

2021-05-21 14:01

ESKA Dowozi w Iławie! Trwa nasza lokalna akcja skierowana do Słuchaczy. Każdy może wygrać wyjątkowy ESKA Box z atrakcyjnymi nagrodami, które dostarczymy pod same drzwi. Posłuchajcie relacji i sprawdźcie, co wystarczy zrobić!

Spis treści

  1. O akcji Eska Dowozi
  2. Relacje z wizyt u słuchaczy

O akcji Eska Dowozi

Dzięki "ESKA Dowozi" słuchacze Radia ESKA Iława 89,0FM mają możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Iława 89,0 FM. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media.

Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy z Iławy i okolic.

Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl. Konkurs trwa od 10 do 28 maja.

Odchudzanie po lockdownie. Jak spalić 300 kalorii? | ESKA XD - Sportekspertka #22
ESKA DOWOZI

i

Autor: Materiały promocyjne

Relacje z wizyt u słuchaczy

Eska Dowozi w Iławie - Wizyta u Michała z ul. Niepodległości

Tym razem poszczęściło się kolejnemu, iławskiemu nauczycielowi. Michał mieszka na iławskim Starym Mieście, a uczy w podstawówce numer 2. Do tej pory uczył zdalnie, teraz wraca do szkoły. Nie mogliśmy pozwolić, by opadł z sił podczas lekcji, więc nakarmiliśmy go jeszcze zanim poszedł do pracy. Przy okazji się okazało, że to pracowity ogrodnik!

Michał - Eska Dowozi w Iławie

i

Autor: WR Michał - Eska Dowozi w Iławie
Eska Dowozi w Iławie! Wizyta u Michała, nauczyciela z iławskiej podstawówki

Eska Dowozi w Iławie - Wizyta u Kasi z ul. Sienkiewicza

Pojechaliśmy do Kasi i jej rodzinki. Katarzyna opiekuje się nieruchomościami w sezonie turystycznym, ale najwięcej o sobie powiedziała nam Milenka. Chodzi na razie do podstawówki, ale już interesuje się aż trzema dyscyplinami sportowymi! Także uwaga iławskie sekcje sportowe, musicie przekonać ją, w którym kierunku ma obrać kurs na karierę. Posłuchajcie!

Eska Dowozi w Iławie! Wizyta u Kasi

Eska Dowozi w Iławie - Wizyta u Karola z ul. Wyszyńskiego

Pojechaliśmy do Karola, bo jak napisał - W domu tata, mama i 2 dzieci. Mama lubi pizze, a noszenie dziecka na rekach nie pomaga jej gotować. Wiadomo, jak człowiek głodny, to zły, na dodatek wszyscy nie dość, że głodni, to poirytowani niedaleką budową. Posłuchajcie!

Wizyta u Karola - Eska Dowozi w Iławie

i

Autor: WR Wizyta u Karola - Eska Dowozi w Iławie
Eska Dowozi w Iławie! Wizyta u Karola

Eska Dowozi w Iławie - Wizyta u Elżbiety z ul. Jowisza w Nowej Wsi

Tym razem nietypowo, bo lekko poszerzyliśmy granice miasta, ale według niektórych to nadal Iława! Pojechaliśmy do młodej duchem Eli, jak się okazało emerytki i wiernej słuchaczki Radia Eska. Ela opowiedziała nam czym się zajmowała i jak to kobieta pracująca "żadnej pracy się nie bała". Poza tym, ależ tam w Nowej Wsi ładnie i zielono! Zobaczcie i posłuchajcie!

Eska Dowozi w Iławie! Tym razem kurs do Nowej Wsi i Elżbiety!

Eska Dowozi w Iławie - Wizyta u Julii z ul. Wyszyńskiego

Julia napisała w zgłoszeniu, że jest głodna i na dodatek w ciąży. Okazało się, że jest fryzjerką. Nie chcieliśmy ryzykować i narażać ewentualnych klientów na jakiś szał głodnej fryzjerki, w dodatku z np. ciążowymi wahaniami nastroju :) Pojechaliśmy z ostatnimi paczkami w drugim tygodniu Eska Dowozi, kolejny raz, na jedną z dłuższych ulic w Iławie - Wyszyńskiego!

Julia - Eska Dowozi w Iławie

i

Autor: WR Julia - Eska Dowozi w Iławie
Eska Dowozi w Iławie! Wizyta u Julii