Trwa tworzenie wielkiej mandali pokoju. Możecie dołączyć! [ZDJĘCIA]

2022-03-29 10:25

Agata Topolewska - jak się okazuje nie tylko malarka, a wszechstronnie uzdolniona artystka z Iławy wystartowała z projektem MANDALA POKOJU. Dziergają młodzi i starzy, a efektem ma być pięciometrowe dzieło.

Projekt rozpoczął się 22 marca (w Światowy Dzień Wody) a zakończy 22 kwietnia (Dzień Ziemi).

- Dołączyć może każdy w każdym wieku, przy okazji warsztatów nauczyć się dziergania ale nie tylko. Ze stworzonych wielu mniejszych mandalek, czy to z użyciem włóczki, czy tkanin lub innych materiałów, również recyclingowych, chcemy stworzyć wielkie dzieło. Prawdopodobnie będzie miało wymiary około 5x5 metrów. Zaprezentujemy je na wernisażu, na polanie przed wieżą ciśnień na osiedlu podleśnym w Iławie - mówi Agata Topolewska, pomysłodawczyni.

Możecie dołączyć do tworzących mandalę w każdym momencie, spotykają się kilka razy w tygodniu, głównie w pracowni ODK przy Skłodowskiej we wtorki, środy i czwartki w godzinach 12:00 - 15:00 ul. Skłodowskiej 26 A.

Jednak przy ładnej pogodzie, będą wychodzić w miasto i pracować też na świeżym powietrzu, na przykład przed wieżą ciśnień, gdzie ma odbyć się wernisaż.

Trwa tworzenie wielkiej mandali pokoju

i

Autor: mat nadesłane

QUIZ. Czwartkowy test z geografii w konwencji prawda/fałsz. Nieliczni przekroczą połowę punktów

Pytanie 1 z 15
W Rosji jest 9 stref czasowych:
Rewolucja podatkowa. Wiceminister finansów Artur Soboń ujawnia szczegóły | Super Biznes

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!