moto wypadek w Kisielicach

i

Autor: KPP Iława

Tragiczny wypadek motocyklisty w Kisielicach. Zobacz zdjęcia ku przestrodze

2020-10-02 12:08

Iławscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Kisielicach. Mężczyzna jadąc motocyklem nie dostosował prędkości do warunków ruchu, wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Kilka minut po północy oficer dyżurny iławskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na jednej z ulic w Kisielicach. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce.

Według wstępnych ustaleń policjantów 27–latek kierujący motocyklem nie dostosował prędkości jazdy do warunków ruchu w wyniku czego uderzył w krawężnik, a następnie wywrócił się na chodnik. Na skutek doznanych obrażeń mężczyzna zmarł.

moto wypadek w Kisielicach

i

Autor: KPP Iława

Na miejscu tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. Funkcjonariusze przesłuchali świadków jak również wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Ciało 27–latka zostało zabezpieczone do dalszego śledztwa.

moto wypadek w Kisielicach

i

Autor: KPP Iława

Policjantom już udało się ustalić, że mieszkaniec gminy Kisielice nie miał założonego obowiązkowego kasku ochronnego i miał aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Sprawą zajmuje się prokurator.

Policja publikuje zdjęcia z miejsca wypadku, by uświadomić jak niebezpieczna może być nieodpowiedzialna jazda na motocyklu

moto wypadek w Kisielicach

i

Autor: KPP Iława
Sonda
Czy korzystałeś z prawa, które pozwala jeździć na motocyklach 125 ccm bez konieczności zdobywania dodatkowych uprawnień?
ESKA XD #004