gry planszowe planszówki

i

Autor: Pavel Danilyuk - Pexels Przyjdź do uCzapy pograć w planszówki

To może być Zgrana Środa. Przyjdź do uCzapy pograć w planszówki!

2021-10-12 11:55

Iławska biblioteka kontynuuje cykl wieczorów z grami w planszówki. To nietypowe spotkania, bo nie między regałami z książkami, a w popularnej restauracji nad Jeziorakiem.

Zbierz drużynę i podejmij wyzwanie w grze FARMER RANCHO lub sprawdź czy "ZNAMY SIĘ"!

Już w środę (13 października) planszówki powędrują do Czapy, aby umilić Wam popołudnie. Doskonała atmosfera, pyszne jedzonko, rabat, no i rozgrywka. Czujecie ten klimat? Czekamy na Was od godziny 16! - zapraszają organizatorzy.

- Największy zakup gier planszowych w historii biblioteki poczyniliśmy jak spotkania startowały, ale co jakiś czas dokupujemy nowe tytuły. Obecnie mamy do dyspozycji już 180 tytułów w czytelni, które można wypożyczać. Gry dają aspekt socjologiczny, rozwijają umysł i nasze zachowania międzyludzkie, bo budują napięcie i emocje. One nie zawsze są pozytywne i trzeba z tym sobie poradzić. To idealny samorozwój połączony z dobrą zabawą. Zapraszamy do gry mieszkańców w każdym wieku - mówi Kinga Groszkowska, dyrektor MBP Iława.

zgrane środu u czapy iława plakat

i

Autor: mat organizatora

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Ekologiczny mural powstał w Bydgoszczy. Redukuje trujące substancje w powietrzu