wytwarzał w domu bimber

i

Autor: KPP Iława Mieszkaniec Susza wytwarzał w mieszkaniu bimber. Sam zbudował aparaturę do wytwarzania!

kroniki policyjne

Susz: Wytwarzał w mieszkaniu bimber. Sam zbudował aparaturę!

2023-05-08 12:37

Przed sądem w najbliższym czasie tłumaczyć się będzie 73-latek. Mężczyzna w swoim domu za pomocą własnoręcznie skontrowanego urządzenia do destylacji produkował bimber.

Iławscy policjanci wydziału kryminalnego podczas czynności służbowych ustalili, że jeden z mieszkańców Susza w domu wytwarza alkohol. Funkcjonariusze pojechali do jego miejsca zamieszkania, gdzie potwierdzili uzyskane informacje.

Okazało się, że 73-latek w kuchni ma uruchomioną aparaturę do wyrobu alkoholu etylowego. Policjanci na miejscu wykonali oględziny oraz zabezpieczyli wszystkie przedmioty służące do nielegalnego wyrobu alkoholu.  Jak ustali funkcjonariusze mężczyzna w swoim domu za pomocą własnoręcznie skontrowanego urządzenia do destylacji wytworzył około 11,5 litra alkoholu etylowego.

Policjanci przestawili zarzut mieszkańcowi Susza, do którego się przyznał. Mężczyzna dodał, że bimber pędził na własny użytek i nie wie, ile ma procent, ponieważ nigdy tego nie sprawdzał.

Ustawa o wyrobie alkoholu etylowego oraz wytwarzaniu wyrobów tytoniowych za to przestępstwo przewiduje karę do lat 3 pozbawienia wolności.

wytwarzał w domu bimber

i

Autor: KPP Iława Mieszkaniec Susza wytwarzał w mieszkaniu bimber. Sam zbudował aparaturę do wytwarzania!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem "Nasz nowy dom"

Quiz. Myślisz, że wiesz wszystko o warzywach? Będziesz dobry, jeżeli zdobędziesz 7 punktów

Pytanie 1 z 10
Warzywo z charakterystyczną fioletową skórką i biało-zielonym miąższem to: