wystawa

i

Autor: arch. organizatora

Studenci pokażą swoją prace w iławskiej wieży ciśnień. Patronat Eski!

2021-05-26 14:02

Wydział Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest organizatorem wystawy pod nazwą "ESSA!". To grupowa ekspozycja prac młodych artystów, podsumowanie ich pięcioletniej ścieżki edukacyjnej.

ESSA! to wystawa grupowa młodych artystów, studentów magisterskiego roku dyplomowego z Instytutu Sztuk Pięknych UWM w Olsztynie.  - Wystawa jest dla Nas podsumowaniem pewnego etapu rozwoju artystycznego, ale też pięcioletniej wspólnej ścieżki edukacyjnej - piszą artyści. - Eksponowane prace stanowią przekrój aktualnej twórczości, projektów, fascynacji z różnych obszarów działań w których się realizujemy: działania z obszaru grafiki warsztatowej, malarstwa, rzeźby, rysunku i fotografii.'' Artyści to Anna Czaplińska, Jan Karbowski, Agata Topolewska, Natalia Śliwińska, Wiktoria Florczak, Helena Wiszniewska, Weronika Jeziorek, Katarzyna Słabińska, Anna Stepnowska, Magdalena Boduszek, Joanna Wiktorzak

Wernisaż wystawy odbędzie się w zabytkowej wieży ciśnień przy ul. 1 Maja w Iławie.  Zaplanowano go na piątek, 11 czerwca na godzinę 17:00. Wstęp na wydarzenie będzie wolny.

plakat

i

Autor: arch. organizatora
Co tam w środku gra - Serj Tankian winyl

PSYCHOTEST. Jaki jest poziom twojej wrodzonej inteligencji. Zagadki logiczne

Pytanie 1 z 8
Jaki znak należy wstawić między cyfry 3 i 4, aby uzyskać liczbę większą od 3, a mniejszą od 4?