Mrozu

i

Autor: mat prasowe Mrozu na Dniach Iławy 2021

Mrozu - drugi artysta w ramach Dni Iławy 2021

2021-05-26 9:33

W tym roku iławska letnia scena koncertowa, to debiuty. Po pierwszym wykonawcy - Kayah, Iławskie Centrum Kultury odtajniło kolejnego i zdaje się nie ostatniego, który zagra na Dniach Iławy 2021!

Koncertowe lato - w przenośni i dosłownie, zapowiada się w Iławie w roku 2021. Po zamrożeniu wszelkich wydarzeń i koncertów przez koronawirusa. W tym roku wydarzeń i koncertów oraz gwiazd muzycznych w Iławie nie zabraknie.

Wiemy już, że w drugi weekend lipca, podczas Dni Iławy zagra i zaśpiewa po raz pierwszy w Iławie Kayah, teraz Iławskie Centrum Kultury zdradziło, że dołączy do niej również znany z wielu hitów granych w Esce - Mrozu!

- Przedstawiamy drugiego artystę pierwszego dnia Dni Iławy, który podobnie jak Kayah na iławskiej scenie zaprezentuje się po raz pierwszy! MROZU i jego zespół wyróżniają się znakomitą dbałością o każdy muzyczny i wizualny szczegół, który potrafi wzbudzić podziw wśród zgromadzonej na koncercie publiczności. Zapewniamy, że będzie to niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczna dawka szaleństwa! Już nie możemy się doczekać - pisze ICK, organizator wydarzenia.

Jak się dowiedzieliśmy, to nie wszystkie gwiazdy muzyczne na tegoroczne Dni Iławy. W sumie, podczas dwóch dni świętowania będzie ich pięć!

Do sobotniej dwójki i plejady gwiazd w Iławie dołączy jeszcze jedna. Jak myślicie, kto to będzie?

Drugi weekend lipca obowiązkowo trzeba spędzić w Iławie.

mrozu plakat dni iławy

i

Autor: Iławskie Centrum Kultury

QUIZ. Perfect kończy działalność. Dokończysz teksty piosenek zespołu? Dopasuj je do tytułu!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki Perfectu: "Kumpel radio zniósł, usłyszałem..."
Potężne długi Polaków. Rekordzista musi oddać 76 milionów złotych!