wóz strażacki osp klimy

i

Autor: OSP Klimy Strażacy z Klim walczą o pieniądze na sprzęt do wozu. Głosujcie!

Strażacy z Klim walczą o pieniądze na sprzęt do wozu. Głosujcie!

2021-09-26 14:19

Klimy to mała miejscowość za Kisielicami w powiecie Iławskim. Jednostka bierze udział w konkursie. Do wygrania są pieniądze na sprzęt ratujący życie. Wystarczy codziennie głosować!

OSP Klimy jest jedyną jednostką biorącą udział w zabawie Harnasia, browar zorganizował akcję wspierania lokalnych OSP.

To tylko i aż 5000 zł. Bardzo nam zależy na nagrodzie, bo chcemy inwestować w brakujący nam sprzęt. Jesteśmy jedyną jednostką w powiecie Iławskim która zgłosiła się do konkursu i na tę chwilę jesteśmy blisko wygranej. Zasady są proste musimy być w pierwszej dziesiątce do końca września, codziennie oddaje się głos (raz dziennie do końca września), głosowanie jest bezpłatne i zupełnie bezpieczne. Nic nie kosztuje prócz kilku sekund żeby wejść w link i oddać głos - mówi Skarbnik OSP KLIMY Kamila Buraczenko.

Sprzęt który chce kupić OSP Klimy ma służyć wszystkim ludziom, a obecnie mają ograniczone fundusze, by doposażyć jednostkę. Najbardziej przydałby się nowy wóz.

Nasze wezwania czy wyjazdy to zazwyczaj pożary budynków, ściernisk, nieużytków, powalone drzewa, transport osób starszych lub niepełnosprawnych na szczepienia przeciwko covid. Nie ukrywamy że są też inne nietypowe akcje gdzie dostajemy informacje o psie który znajduje się w studni od kilku dni. Byliśmy też wzywani do pomocy w transporcie osoby poszkodowanej do karetki. Mimo że nie mieszkamy na terenach zagrożonych podtopieniami zdarzało się kilka razy że była potrzeba wypompowywania wody z zalanych piwnic -dodają strażacy.

Głosować możecie TUTAJ

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Strzelanina w szkole