policja konkurs

i

Autor: KPP Iława

Staś i Jaś, a także Ola są bezpieczni. Policja w iławskim przedszkolu

2021-04-28 18:06

Policjantka z iławskiej komendy wspólnie z koordynatorami z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Iławie wybrali najciekawsze prace w konkursie plastycznym dla dzieci w wieku przedszkolnym pt.: ,,Bezpieczny Staś i Jaś, a także Ola”.

W Przedszkolu Miejskim nr 6 w Iławie odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego konkursu dla dzieci pt.:,, Bezpieczny Staś i Jaś, a także Ola”. Uczestnicy mieli wykonać pracę dowolną techniką na temat bezpiecznego dziecka w wieku przedszkolnym. Konkursowemu jury trudno było zdecydować, które z prac plastycznych wybrać jako te najciekawsze i nawiązujące do tematyki konkursu. Dzieci wykazały się ogromną znajomością tematu, wyobraźnią i talentem plastycznym, a ich prace charakteryzowały się różnorodnością treści jak i zastosowanych technik. W efekcie wybrano trzy rysunki:

  • I miejsce zajęła praca wykonana przez Natalię Rynkowską z Przedszkola Miejskiego nr 6,
  • II miejsce zajęła praca wykonana przez  Aleksandrę Wienkaz Przedszkola Miejskiego nr2
  • III miejsce zajęła praca wykonana przez Alicję Wilk z Przedszkola Miejskiego nr 3.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami, które wręczyła Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6 w Iławie Monika Szefer oraz asp. Joanna Kwiatkowska. - Pamiętajmy, iż zdobytą wiedzę należy stale nie tylko pogłębiać, ale i utrwalać - podsumowuje Kwiatkowska. - Dobrym sposobem na wywołanie „powtórki materiału" niewątpliwie są konkursy, w ramach których dzieci tworzą prace plastycznej dotyczące bezpieczeństwa.

Mały kangur opuścił torbę matki

QUIZ. Powtórka przed maturą. Sprawdź, czy zdasz egzamin maturalny z biologii

Pytanie 1 z 10
Wskaż narząd ludzki, w którym odbywa się synteza największej ilości cholesterolu?