wędka ryby łowienie

i

Autor: Free-Photos - Pixabay Ryby i kasa czekają na ciebie! Chcesz się obłowić?

Ryby i zakupy na bogato czekają! Tak obłowisz się tylko w Iławie

2021-09-23 11:40

W sobotę i niedzielę nad Małym Jeziorakiem nie zabraknie wędkarzy, odbywały się tu będą aż dwie duże imprezy dla miłośników moczenia kija i łowienia ryb. Przy okazji relaksu można wygrać niezłą kasę w postaci voucherów!

Najpierw odbywały się będą na jeziorze Jeziorak w Iławie XXII Powiatowe Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Zawody będą rozgrywane 25.09.2021 r. (sobota) w klasyfikacjach: indywidualnej i drużynowej.

Do udziału w zawodach zgłosić się mogą mieszkańcy powiatu oraz miasta Iława - maksymalnie 5 dorosłych zawodników, w tym drużyna w składzie trzyosobowym. Zbiórka zawodników w sobotę o godz. 7:00 - bulwar Jana Pawła II przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Iławie. Zakończenie zawodów planowane jest o godz. 12:30.

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy: jkaska@umilawa.pl , a TU znajdziecie regulamin.

W niedzielę też będą łowić i to grubszą rybę

Niedziela 26.09.2021, to z kolei Otwarte Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w wędkarstwie spławikowym. Zawody początkowo miały odbyć się na jeziorze Silm w Kamionce, ale przeniesiono je właśnie nad Mały Jeziorak.

Za miejsca I-VI przewidziano pamiątkowe trofea oraz za miejsca I-III - vouchery do wykorzystania w sklepie wędkarskim o wartościach odpowiednio 500 zł., 300 zł, 200 zł.

W zawodach może wsiąść udział maksymalnie 30 wędkarzy, decyduje kolejność zgłoszeń. W Zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz gminę zamieszkania.

Zgłoszenia do zawodów:

  • Mailem na adres wmz@lzs.olsztyn.pl, lub avanti633@googlemail.com
  • lub telefonicznie 661344818

Regulamin zawodów LZS, ogólne zasady zawodów spławikowych

Sonda
Czy lubisz wędkować?
Zamówiliśmy rybę, dostaliśmy ości

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl