loteria

i

Autor: UM Iława

Rozliczyły PIT w Iławie i wygrały. Posłuchaj na co wydadzą pieniądze

2022-06-21 15:44

Znamy laureatki pierwszej edycji loterii podatkowej w Iławie. pn. "Rozlicz PIT w Iławie". Udział w niej mogli wziąć wszyscy rozliczający się z podatku w Urzędzie Skarbowym w Iławie, którzy wskazali Iławę jako miejsce zamieszkania. Warunkiem było także zgłoszenie poprzez stronę www.pitwilawie.pl od marca do 2 maja br.

Na zdjęciu od lewej: pani Karolina, Beata, Bożena i Marta, które z rąk burmistrza Dawida Kopaczewskiego odebrały czeki wygranej w loterii: nagrodę główną- 7000 zł oraz trzy po 1000 zł.

W zainicjowanej przeze mnie pierwszej, iławskiej loterii podatkowej mogli wziąć udział wszyscy rozliczający się z podatku w Urzędzie Skarbowym w Iławie, którzy wskazali Iławę jako miejsce zamieszkania. Loteria to praktyka wielu samorządów, której celem jest zachęcenie mieszkańców do rozliczania podatku tu w mieście. Cieszę się z dobrej frekwencji, dziękuję wszystkim za udział gratuluję raz jeszcze wszystkim laureatkom! Mam także nadzieję, że będzie ona zachętą dla wszystkich do rozliczania się w Iławie, tak aby pieniądze wracały do naszego miasta i mogły pracować tu, na miejscu. - komentuje burmistrz Dawid Kopaczewski.

Loteria podatkowa w Iławie. Zwyciężczynie zdradzają na co przeznaczą wygraną

QUIZ. Co to za gwara? Gdzie tak mówią, co to znaczy ? Wynik 10/15 to wielki sukces!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś na rozgrzewkę... Bajtel to po śląsku