rock

i

Autor: arch.organizatora

Rockowa inwazja z Olsztyna. Koncert za darmo!

2020-02-20 13:42

W najbliższą sobotę w iławskim klubie IOWA zagrają dwie dobre olsztyńskie kapele. Będzie i ostro, i folkowo.

Na iławskiej scenie zaprezentują się Pod kontrolą oraz Kapiszony.

Kapiszony - Ferajna z Olsztyna grająca rock’n’rolla bez cukru, sztucznych barwników i konserwantów. Ich muzyka to miks rocka z folkiem miejskim i poezją śpiewaną.

kapiszony

i

Autor: arch.organizatora

Nasze koncerty, to nie tylko euforyczna muzyka i nietuzinkowy tekst, ale także kontakt z publicznością oparty na spontanicznym i absurdalnym humorze. Zanim udasz się na nasz występ skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż brak dystansu i poczucia humoru może zagrażać Twojemu życiu lub zdrowiu. Słyniemy z tego, że, najlepsze nasze koncerty to te, na które nas nie zaprosili.

Pod Kontrolą to Gosia, Filip, Maciej i Paweł. Zespół powstał w 2017 roku w Olsztynie i od tego czasu czynnie udziela się na scenie muzycznej. Członkowie zespołu łączą różnorodne inspiracje muzyczne i swoje indywidualne wizje w jedną całość, tworząc wybuchową mieszankę. W praktyce to ostrzejszy rock z damskim wokalem.

poza kontrola

i

Autor: arch.organizatora

Złożoność naszych charakterów odzwierciedlają kompozycje, które tworzymy wspólnie – pełen zapału perkusista, wyluzowany basista, pomysłowa wokalistka i szalony gitarzysta. Gramy żywiołowo. Na każdym koncercie przez bębny i bas szyby drżą jak przy trzęsieniu ziemi, z pieca gitarzysty bucha ogień, a wokalistka pragnienia słuchaczy gasi lepiej niż równikowa ulewa. W naszym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas naszych występów pojawiają się mocne, rockowe i energiczne numery, jak również spokojniejsze oraz wolniejsze utwory. Nie zamykamy się w jednym gatunku jeśli chodzi o tworzenie muzyki.


Początek koncertu godzina 20. Przypominamy, że wstęp na imprezę za zupełną darmochę.