Miejsce Gdzie Powstają Historie - plakat Iława

i

Autor: MBP Iława

Przyjdź i pomóż napisać książkę z okazji 715 lat Iławy! [AUDIO]

2020-02-27 10:15

W 2020 roku Iława obchodzi 715 lat. Z tej okazji zaplanowano wiele działań. Jednym z niech jest akcja Miejskiej Biblioteki Publicznej, która razem ze współorganizatorami, zaprasza mieszkańców do wspólnego napisania i zilustrowania książki o mieście. Akcji patronuje Radio Eska.

Akcja polegająca na otwartych warsztatach tworzenia książki, potrwa kilka miesięcy. Każdy może w tworzeniu mieć swój udział, zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci.

Proces powstawania książki koordynuje powołana kapituła specjalistów:
Pisarz, Trenerka Pisania, Plastyk, Historyk, Regionalista oraz Polonista.

Warsztaty startują 29 lutego, spotkania kontrolno-warsztatowe będą się odbywać raz w miesiącu, a książka ma być gotowa 20 czerwca.

Zaczynamy akcję pisania i ilustrowania książki! 715 lat Iławy to doskonały moment na to, żebyście stworzyli wspólnie z nami publikację o tym jak wygląda, jak będzie wyglądało nasze miasto, czym się interesujemy oraz kim jesteśmy. Lubicie książki? Rysujecie? Piszecie? Jesteście gotowi do działania? Jeśli chociaż na jedno pytanie Wasza odpowiedź brzmi TAK… To bądźcie z nami w sobotę 29 lutego od godz. 12.00 w Galerii Jeziorak - zapraszają organizatorzy.

Posłuchajcie więcej o akcji:

"Miejsce Gdzie Powstają Historie-Iława" - Kinga Groszkowska (dyrektor biblioteki)

Przyjdźcie na pierwsze spotkanie 29 lutego (sobota) o 12:00 i dowiedzcie się jak możecie pomóc w napisaniu książki o mieście. Widzimy się w Galerii Jeziorak!

Miejsce Gdzie Powstają Historie - plakat duży Iława

i

Autor: MBP Iława