Prezent na nowy rok dla iławskiej policji. Dostali dwa nowe samochody

2021-01-04 11:17

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie otrzymali dwa nowe, nieoznakowane radiowozy, które zostały zakupione dzięki dofinansowaniu wielu lokalnych samorządów, instytucji oraz budżetu Komendy Głównej Policji.

Do Komendy Powiatowej Policji w Iławie przyjechały dwa nowe radiowozy. Toyota Corolla i Kia Rio trafiły już do służby w iławskiej jednostce policji, gdzie będą wykorzystywane w codziennej służbie na terenie całego powiatu.

Samochody zostały zakupione ze środków pochodzących z iławskiego Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta Iława, Nadleśnictwa Iława, Nadleśnictwa Susz oraz budżetu Komendy Głównej Policji.

Toyota Corolla wspierać będzie służbę iławskich policjantów natomiast Kia Rio będzie wspomagać policjantów z Susza.

Zakupione samochody pomogą w codziennej służbie funkcjonariuszom i przyczynią się z pewnością  do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców i turystów odwiedzających powiat iławski.

Komendant Powiatowy Policji w Iławie podinsp. Waldemar Pankowski podziękował za okazaną pomoc i wsparcie w tak trudnym dla każdego czasie. Podkreślił, że ta inicjatywa świadczy o bardzo dobrej współpracy z Policją, jak również o zaangażowaniu samorządu we wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Quiz: Na ile pytań z „Milionerów” potrafisz odpowiedzieć? Wygrałbyś milion?

Pytanie 1 z 10
Jak określa się osobę na pozór spokojną i nieśmiałą?
Przepowiednie na rok 2021! Czy czeka nas apokalipsa?