deski

i

Autor: unsplash zdjęcie ilustracyjne

tragiczne wypadki

Pracodawca zabiera głos po śmiertelnym wypadku w zakładzie meblarskim w Iławie

2023-11-29 14:03

Policja i prokuratura wciąż pracują nad sprawą śmiertelnego wypadku w zakładzie pracy w Iławie. Tymczasem głos zabierają właściciele firmy, w której doszło do tragedii i przekazują kondolencje. W firmie trwa żałoba.

Do tragicznego w skutkach wypadku przy pracy doszło we wtorek rano (29.11.2023) w zakładzie meblarskim przy ul. Lubawskiej w Iławie.

Po tragedii, od właściciela zakładu otrzymaliśmy list otwarty:

- Z głębokim żalem informujemy, że w tragicznym wypadku, który miał miejsce 28 listopada 2023 roku, w jednym z zakładów Grupy Meblowej Szynaka – Szynaka Living w Iławie poniósł śmierć nasz wieloletni pracownik: ŚP. Bartosz Piechota.

Jego nagła śmierć dotknęła nas z ogromnym smutkiem. Bartosz nie tylko był cenionym pracownikiem, członkiem naszego zespołu, ale także bliskim przyjacielem i kolegą dla wielu z nas. Jego oddanie pracy, serdeczność i profesjonalizm na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Dla wielu z nas był godnym wzorem do naśladowania. To niezwykle trudny czas dla nas wszystkich, w szczególności dla rodziny zmarłego ale także dla koleżanek i kolegów, współpracowników, dyrekcji zakładu w Iławie ale także całej społeczności pracowniczej. Zwracamy się z pokorą i prośbą o uszanowanie naszego bólu. Ten trudny czas po odejściu naszego drogiego kolegi jest dla nas niezwykle bolesny. Prosimy o zrozumienie naszych uczuć i intymności w tym trudnym okresie. Dziękujemy za wsparcie i wyrazy życzliwości, które doceniamy z całego serca.

W tych trudnych chwilach pragniemy złożyć nasze najszczersze wyrazy współczucia i kondolencji rodzinie, bliskim oraz znajomym naszego kolegi.

Szanując pamięć ŚP. Bartosza Piechoty ogłaszamy w Grupie Meblowej Szynaka dwudniową żałobę, trwającą do 30 listopada 2023 r.

Pamięć o zmarłym ŚP. Bartoszu Piechocie na zawsze pozostanie w naszych sercach. Z wyrazami współczucia i troski Zarząd i Pracownicy Grupy Meblowej Szynaka

Dodajmy, że nad sprawą wciąż pracują śledczy pod nadzorem prokuratora.