Poważny wypadek w Lubawie. 20-latek pod wpływem dwóch narkotyków, zasnął za kółkiem

2022-09-02 13:54

DK 15 pod Lubawą była zablokowana 2.09 na wiele godzin. Policjantom udało się wstępnie ustalić przebieg wypadku. Niestety, kolejny młody kierowca sięgnął po narkotyki przed wyruszeniem w trasę.

W piątek (2.09.2022 r.) kilka minut przed godziną 4:00 policjanci zostali poinformowani o wypadku drogowym. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce

Wstępnie ustalili, że 20 – latek kierujący bmw, na prostym odcinki drogi zasnął za kierownicą, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym. Na skutek tego pojazdy wjechały do rowu.

Kierujący bmw z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Wstępnie ustalono, że 20 – latek kierował bmw będąc pod działaniem marihuany i ecstasy. Od mężczyzny została pobrana krew do badania. Policjanci zatrzymali również prawo jazdy kierującemu.

QUIZ. Te powroty do seriali szokowały całą Polskę. Jak dobrze je pamiętasz?

Pytanie 1 z 17
Była pierwszą dziewczyną Budzyńskiego "M jak miłość". Pojawiła się w serialu z dzieckiem i prawie zniszczyła jego małżeństwo
Były górnik opowiada o biedaszybach

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!