Posypały się kolejne wysokie mandaty. Jeden wyprzedzał na pasach

i

Autor: pixabay Posypały się kolejne wysokie mandaty. Jeden wyprzedzał na pasach

Posypały się kolejne wysokie mandaty. Jeden wyprzedzał na pasach

2022-03-09 13:41

Wysoka grzywna, pozbawienie wolności, a przede wszystkim ryzyko utraty zdrowia lub życia - to wciąż za mało, by zniechęcić niektórych kierujących do nieodpowiedzialnych zachowań.

Policjanci wobec osób rażąco łamiących przepisy ruchu drogowego i stwarzających realne zagrożenie dla innych użytkowników dróg nie mają taryfy ulgowej.

Pierwszego z nieodpowiedzialnych kierujących zatrzymali policjanci w Rodzonym po tym jak wyprzedzał inny samochód na przejściu dla pieszych. Funkcjonariusze wylegitymowali go oraz sprawdzili w policyjnych systemach. W związku z powyższym wykroczeniem 24 – latek za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł.

10 minut później także w Rodzonym policjanci zatrzymali 28 – latka.

Mężczyzna w terenie zabudowanym jechał citroenem z prędkością 104 km/h. Funkcjonariusze mieszkańcowi Lubawy zatrzymali prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące, ukarali mandatem w wysokości 1500 zł a jego konto powiększyło się o 10 pkt. Karnych.

QUIZ. Oto gwiazdy kultowych amerykańskich seriali. Pamiętasz kto w czym grał? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 13
Shannen Doherty, piękna, seksowna, niezapomniana. Jednocześnie podobno bardzo trudna we współpracy. W jakim serialu grała ta aktorka?
QUIZ. Gwiazdy kultowych amerykańskich seriali. Pamiętasz kto w czym grał? Sprawdź się!
Spektakularny głos w "The Voice Kids"!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!