marihuana

i

Autor: KPP Iława Ponad 200 gramów marihuany u mieszkańca powiatu iławskiego

Ponad 200 gramów marihuany u mieszkańca powiatu iławskiego

2022-12-09 9:36

Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat. Z tego artykułu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w najbliższym czasie będzie tłumaczył się 37 – latek z powiatu iławskiego.

Iławscy policjanci wydziału kryminalnego podczas czynności służbowych ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu może posiadać znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze przeanalizowali uzyskane informacje i ustalili miejsce przebywania mężczyzny i natychmiast tam pojechali.

Okazało się, że 37 – latek faktycznie posiada przy sobie susz roślinny, który po zbadaniu okazał się marihuaną. Policjanci postanowili przeszukać również miejsce zamieszkania mężczyzny i pomieszczenia gospodarcze. I tak znaleźli ponad 200 gramów narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali 37 - latka i osadzili w policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów mieszkańcowi powiatu iławskiego.

Policja przypomina

W myśl art. 62. 1. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii „Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat ”.

marihuana

i

Autor: KPP Iława Zabezpieczone narkotyki

QUIZ. Nieślubne dzieci w polskich serialach. Pamiętasz, co z nich wyrosło?

Pytanie 1 z 16
Czyim dzieckiem jest Marysia Rogowska w "M jak miłość"?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Urszula z Żabki zginęła od 20 ciosów nożem. Policja szuka sprawcy. Nowe fakty