policantka

i

Autor: arch.prywatne

Policjantka z Iławy cięzko zachorowała. Potrzebna jest pomoc w zakupie leku

2022-10-26 14:55

Marlena jeszcze niedawno przemierzała w policyjnym mundurze korytarze iławskiej komendy i ulice Iławy. Dbała na bezpieczeństwo i pomagała mieszkańcom. Teraz sama potrzebuje pomocy.

Z pomocą ruszyli przyjaciele Marleny. Na portalu pomagam.pl uruchomili zbiórkę pieniędzy. - Chciałbym Was prosić o pomoc dla naszej koleżanki - pisze Piotr, jeden z organizatorów zbiórki. - Marlenka jest cudowną dziewczyną, kocha zwierzęta z sercem na dłoni dla innych zaraża uśmiechem. Jest zdolną i młodą osobą i jak każdy z Nas ma masę marzeń i planów. Czasami życie wystawia Nas na nieoczekiwane próby i niestety tak też stało się teraz. Ta zajefajna babeczka usłyszała niedawno diagnozę: Chłoniak Hodgkina (HL), nazywany również chorobą Hodgkina lub ziarnicą złośliwą.

To rodzaj nowotworu krwi, który rozwija się kiedy limfocyty rozrastają się w sposób niekontrolowany. Masa nowotworowa składa się z nieprawidłowych limfocytów B osadzonych w obfitej heterogennej mieszaninie nienowotworowych komórek zapalnych i pomocniczych, nazwanych komórkami mikrośrodowiska.

Marlena za tydzień zaczyna terapię lekiem Nivolumab. Lek nie jest refundowany. Koszt leczenia to 63.000 zł. - Koszt 1 dawki Nivolumab wynosi 9.000 zł. Potrzebna jest wasza pomoc, bo policjantka nie ma takich funduszy. Czas niestety gra na jej niekorzyść. Wsparcie potrzebne jest pilnie. Link do zbiórki.

The Voice of Poland - największe odkrycia 13. edycji programu

QUIZ. Skróty, które wszyscy muszą znać! Każda pomyłka będzie wstydem

Pytanie 1 z 15
Co oznacza skrót wf?