Policjanci z Ostródy docenieni przez Komendanta Wojewódzkiego za udział w Hardmanie

2022-09-21 13:36

20 września, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie odbyło się spotkanie laureatów policyjnego maratonu Hardman 2022 z Komendantem Wojewódzkim Policji w Olsztynie nadinsp. Tomaszem Klimkiem.

We wtorek, 20.09.2022 r. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie nadinsp. Tomasz Klimek, spotkał się z laureatami policyjnego maratonu Hardman 2022. Podczas spotkania komendant wręczył funkcjonariuszom nagrody oraz wyraził swoje uznanie dla sprawności oraz hartu ducha, jaki posiadają uczestnicy tego niezwykłego maratonu.

Tegoroczny Hardman został po raz kolejny zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Ostródzie i Policyjny Klub Sportowy MAZURY, pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie i przy współpracy z Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji. Zmagania uczestników odbywały się na terenie nabrzeża jeziora Sajmino.

Podczas tego sportowego przedsięwzięcia 9 policjantów i 1 policjantka z różnych jednostek województwa warmińsko-mazurskiego walczyło ze swoimi słabościami w czasie biegu, pływania i pokonywania próby wytrzymałościowej.

  • Najszybszym zawodnikiem maratonu okazał się już po raz piąty sierż. szt. Rafał Syczew z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie, docierając jako pierwszy do mety z łącznym czasem – 1 godz. 8 min. 40 sek.
  • Za nim na podium uplasował się podinsp. Marcin Romanow z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie z łącznym czasem 1 godz. 16 min. 50 sek.
  • Jako trzeci do mety dobiegł post. Paweł Łukaszczuk również z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie z łącznym czasem 1 godz. 29 min. 45 sek w przypadku którego był to debiut w ostródzkich zawodach.

Zawodnicy już zapowiedzieli swój udział w edycji 2023. Gratulujemy zwycięzcom.

QUIZ o regionalizmach. Co oznaczają te trudne słowa? Wiele z nich Cię zaskoczy

Pytanie 1 z 15
Pyry to:
Polowanie na jelenia przez policję w Bielsku-Białej

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!