Policjanci z Iławy na pudle w zawodach strzeleckich

2022-10-04 9:25

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie reprezentując gminę Iława wzięli udział w VI Samorządowych Mistrzostwach Strzeleckich o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W niedzielę (25.09.2022 r.) na strzelnicy KS Garda Kaczory w gminie Ostróda odbyły się drużynowe VI Samorządowe Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina.

W zmaganiach strzeleckich udział wzięło 17 drużyn tj. 51 uczestników. Zawodnicy strzelali z karabinu centralnego zapłonu z odległości 50 m do tarczy nt23p w postawie stojącej oraz z pistoletu centralnego zapłonu z odległości 25 m do tarcz TS-4 w postawie stojącej. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców.

Najcelniej strzelała drużyna reprezentująca gminę Barczewo, drugie miejsce zajęli reprezentanci gminy Biskupiec natomiast policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie reprezentując gminę Iława w składzie: podkom. Robert Mazurowski asp. szt. Kamil Stępniak, st. sierż. Andrzej Pietrzak, zajęli trzecie miejsce. Dodatkowo asp. szt. Kamil Stępniak wywalczył 1 miejsce w strzelaniu z karabinu centralnego.

Organizatorem zawodów był Klub Strzelecki GARDA Ostróda, Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych strzeleckich sukcesów.

Rodzice puszczają dzieci na ulicę, bo… proboszcz wprowadził abonament za parking

Jak dobrze znasz zagraniczne kino lat 50-tych? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Czym zajmował się Joe, bohater filmu "Bulwar zachodzącego słońca" (1950)?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!