rozmontowane auto

i

Autor: Pexels Policja odnalazła skradziony samochód! Niestety już częściowo rozmontowany (zdjęcie ilustracyjne)

Policja odnalazła skradziony samochód! Niestety już częściowo rozmontowany

2021-01-22 12:48

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie wspólnie z Prokuraturą Rejonową w Iławie zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko trzem mężczyznom i kobiecie. Czterech mieszkańców powiatu ukradło vw, po czym rozebrali go na części. Teraz ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Iławie prowadzili dochodzenie w sprawie kradzieży samochodu. Z ustaleń śledczych wynikało, że sprawcy włamali się do VolksWagena po czym nim odjechali.

Funkcjonariusze wykonali oględziny na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną, a także przesłuchali świadków. W trakcie dalszych czynności ustalili, że pojazd został częściowo rozmontowany i obecnie znajduje się w gminie Susz.

Policjanci pojechali na miejsce, gdzie zabezpieczyli VW. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na ustalenie i zatrzymanie sprawców.

Trzech mężczyzn oraz kobieta usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem samochodu, a policjanci postępowanie w tej sprawie zakończyli aktem oskarżenia. Cała czwórka ze swojego zachowania w najbliższym czasie będzie tłumaczyła się przed sądem.

Kodeks karny za kradzież z włamaniem przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Jak dobrze znasz samochody filmowe?

Pytanie 1 z 14
Jakie auto było najbardziej pożądanym towarem w filmie "60 sekund” z 2000 roku?
Piłkarze FC Barcelona przesiedli się do nowych samochodów