Pociągami Polregio na ferie

i

Autor: Polregio Pociągami Polregio na ferie

Rozkład jazdy pociągów

Na ferie z warmińsko-mazurskiego pociągami Polregio

2024-01-22 6:50

Trwają ferie zimowe. POLREGIO jak co roku ma w ofercie kilkadziesiąt połączeń, które pozwalają skorzystać z wielu zimowych atrakcji turystycznych. Poniżej prezentujemy wybrane połączenia.

Specjalne oferty – bilety tygodniowe i weekendowe

Dzięki specjalnym ofertom w czasie ferii można będzie podróżować bez ograniczeń po całej Polsce. Można łatwo kupić je w mobilnej aplikacji mPOLREGIO, w automatach biletowych lub Videomatach POLREGIO, w systemie sprzedaży bilety.polregio.pl, u obsługi pociągu oraz w kasach biletowych.

Na tygodnie przerwy zimowej przewoźnik ponownie oferuje Bilety tygodniowe na ferie, które w podobnej formule proponowano pasażerom także latem i cieszyły się one ogromną popularnością wśród podróżnych – były najchętniej kupowanym produktem POLREGIO.

Bilet tygodniowy na ferie w tańszej wersji kosztuje 109 zł i obejmuje wszystkie pociągi REGIO. Bilet za 129 zł zapewnia z kolei przejazdy pociągami REGIO oraz Kolei Wielkopolskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej i Arrivy. Sprzedaż biletów z tej oferty ruszyła 12 stycznia, a jest ona ważna przez całe ferie zimowe, czyli do 25 lutego. Nie obejmuje województwa pomorskiego i dolnośląskiego.

Niezależnie od ferii przez cały czas są w ofercie bilety weekendowe, które pozwalają odwiedzać ulubione miejsca w całej Polsce. Mini bilet turystyczny kosztuje 47 zł i pozwala podróżować bez limitu pociągami REGIO od piątku od 18:00 do poniedziałku do 06:00. Bilet turystyczny, dostępny w cenie 58 zł umożliwia nieograniczone podróże pociągami po całej Polsce od 18:00 w piątki do 06:00 w poniedziałki. Bilet jest honorowany w pociągach REGIO (za wyjątkiem pociągów specjalnych) oraz pociągach osobowych Arrivy RP, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich (z wyjątkiem odcinka Kraków Olszanica – Kraków Lotnisko – Kraków Olszanica), jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter). Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.polregio.pl.

– Ferie to idealny czas, by wybrać się z rodziną w podróż po Polsce, poznawać najpiękniejsze zakątki naszego kraju i historię. Dzięki rozbudowanej sieci połączeń regionalnych, jakie oferujemy, przemieszczanie się po całej Polsce jest szybkie i bezpieczne. Korzystając z naszej oferty, mieszkańcy województwa pomorskiego dotrą na narty do Szklarskiej Poręby, osoby podróżujące po Lubelskiem będą mogły podziwiać Roztocze, a poznaniacy czy łodzianie zwiedzą podmiejskie atrakcje. Z POLREGIO łatwo możemy zaplanować wyjątkowy wyjazd dla całej rodziny także ze względu na atrakcyjne ceny biletów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą zimową ofertą – mówi Adam Pawlik, Prezes Zarządu POLREGIO.

Termin ferii 15-28 stycznia

Województwo warmińsko-mazurskie

Mieszkańcy Warmii i Mazur mogą skorzystać m.in. z tras: Olsztyn – Szczytno – Ełk oraz Olsztyn – Iława nad najdłuższe jezioro w Polsce – Jeziorak. W przypadku silnych mrozów warto poszukać miejsc, w których trenują miłośnicy bojerów, np. na największym w kraju jeziorze Śniardwy (najbliższa stacja Pisz). Ponadto, dzięki modernizacji trasy kolejowej znowu dostępne są połączenia do Braniewa przez Ornetę.

Konkurs indywidualny PŚ w skokach narciarskich w Zakopanem. Całe Podhale było biało-czerwone!

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Przy 7/10 pokiwamy z uznaniem głową

Pytanie 1 z 10
Co jest największe pod względem powierzchni?