rower wodny sprzęt

i

Autor: Dimitris Vetsikas - Pixabay Po Jezioraku samochodem, łabędziem czy kajakiem? Sprawdź gdzie można je wypożyczyć

Po Jezioraku samochodem, łabędziem, kajakiem? Sprawdź gdzie można je wypożyczyć!

2021-06-21 9:58

Każdy milimetr cienia jest na wagę złota przy temperaturach powyżej trzydziestu stopni, dostęp do wody również. Sporym zainteresowaniem cieszą się przeróżne środki transportu zapewniające kontakt z wodą i możliwość podziwiania nabrzeży Iławy od strony jeziora. Gdzie znajdują się wypożyczalnie sprzętu wodnego w Iławie i nad Jeziorakiem? Tego dowiecie się z artykułu.

Jedni wolą łodzie wiosłowe, zwłaszcza chcący na przykład poćwiczyć wypoczywając na wodzie, bo tu trzeba trochę się napracować, by wprawić łódź w ruch. Zwłaszcza, gdy zabierzemy na pokład pasażerów.

Jest też opcja wypożyczenia kajaków, czy rowerów wodnych o klasycznych oraz zabawnych kształtach. Oczywiście nie brakuje na Jezioraku skuterów wodnych, czy mini motorówek bez konieczności posiadania patentu.

Są też deski SUP z wiosłem (Paddle Board), które dzięki dużej szerokości są stabilne i pozwalają na stojąco na nich pływać.

Opcji na rekreację na wodzie jest sporo, jak się okazuje punktów do wypożyczania sprzętu też przybywa.

Port Śródlądowy przygotował mapkę z zaznaczonymi miejscami, w których można wypożyczyć sprzęt wodny na całej długości jeziora Jeziorak, a więc nie tylko w Iławie.

Informator w wersji papierowej jest dostępny w portowej informacji turystycznej, a w wersji elektronicznej adresy i telefony punktów możecie sprawdzić poniżej:

wypożyczalnie sprzętu na Jezioraku1

i

Autor: Port Iława Link: Kliknij by powiększyć
wypożyczalnie sprzętu na Jezioraku2

i

Autor: Port Iława Link: Kliknij by powiększyć

QUIZ. Zagadki, które podzieliły Internet. Prawie nikt nie zna odpowiedzi! Dasz radę?

Pytanie 1 z 10
Jeśli pół śledzia kosztuje 50 groszy, to ile kosztuje 7 śledzi?
Polacy strzelili gola. Tak cieszyli się kibice na PGE Narodowym