PlusLiga w Iławie: Zmiana godziny spotkania Olsztyna z Bełchatowem

i

Autor: AZS Olsztyn PlusLiga w Iławie: Zmiana godziny spotkania Olsztyna z Bełchatowem

PlusLiga w Iławie: Zmiana godziny spotkania Olsztyna z Bełchatowem

2022-01-05 11:21

Organizator poinformował właśnie o zmianie godziny sobotniego spotkania z PGE Skrą Bełchatów. Bilety zachowują ważność.

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, będzie to pierwszy mecz przed własną publicznością w nowym roku. Do hali przy Małym Jezioraku w Iławie, zawita drużyna PGE Skry Bełchatów!

W pierwszym spotkaniu, olsztynianie ulegli po tie-breaku. Czy tym razem akademicy z Kortowa zrewanżują się swojemu rywalowi?

Kto wygra pojedynek na rozegraniu - Jan Firlej czy Grzegorz Łomacz? Który ze środkowych zdobędzie więcej punktów - Mateusz Poręba czy Karol Kłos? Zobacz pojedynek atakujących - Karol Butryn vs Aleksander Atanasijevic.

Przywitaj gorąco nowego trenera Indykpolu AZS Olsztyn - Javiera Webera, dla którego będzie to debiut przed iławską publicznością!

Bilety w cenie 35 i 25 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety! Podobno zostało ostatnich 100 sztuk! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia. 

Uwaga: Przy każdym wariancie cenowym, istnieje możliwość wybrania opcji „z certyfikatem szczepienia”. Prosimy o wybór tego wariantu wszystkie osoby zaszczepione – pozwoli nam to spotkać się w większym gronie w Iławie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Spotkanie z PGE Skrą Bełchatów w Iławie w sobotę, 8 stycznia o godzinie 14:45 (Pierwotnie mecz miał się rozpocząć o godz. 17:30). Bilety zachowują ważność, a jeśli z powodu zmiany godziny nie możecie dotrzeć, wyślijcie wiadomość na adres e-mail: biuro@indykpolazs.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

QUIZ: Czy znasz się na bieliźnie?

Pytanie 1 z 10
Damskie (a czasem też męskie) majtki, których tylna część to wąski pasek materiału, chowający się między odkrytymi pośladkami, to:
Roksana Węgiel: Sukces pozwolił mi zweryfikować przyjaźnie