alkoholiczka alkohol kobieta mama

i

Autor: Khusen Rustamov - Pixabay Pijana mama opiekowała się trójką dzieci. Zareagował pracownik socjalny (zdjęcie ilustracyjne)

Pijana iławianka opiekowała się trójką dzieci. Zareagował pracownik socjalny

2021-02-26 9:58

Przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowie 33-letnia kobieta, która będąc pod wpływem alkoholu "opiekowała się" trójką swoich małych dzieci. Policjantów o wszystkim poinformował pracownik socjalny.

Oficer dyżurny iławskiej policji odebrał zgłoszenie telefoniczne od pracownika socjalnego. Kobieta oświadczyła, że przyszła do jednej z rodzin w Iławie. Dodała, że nikt nie chce otworzyć drzwi a słuchać, że w środku jest impreza.

Funkcjonariusze pojechali na miejsce. Kiedy drzwi otworzyła 33-latka policjanci wyczuli od kobiety silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jej organizmie.

Funkcjonariusze ustalili, że mieszkanka Iławy "opiekowała się" trójką swoich dzieci w wieku od 9 do 13 lat. Policjanci przekazali dzieci pod opiekę trzeźwej babci. 33-latka w najbliższym czasie ze swojego zachowania będzie musiała się tłumaczyć przed sądem rodzinnym i nieletnich.

QUIZ o martwych przepisach

Pytanie 1 z 11
Znaki podwyższające maksymalną dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym nie obowiązują pojazdów z przyczepą.
24-latka okradła dziecko! Wszystko nagrała ukryta kamera