pchli targ

i

Autor: Pixabay Pchli Targ w Grudziądzu

ZAKUPY

Pchli Targ już w sobotę. Przyjdź, kup lub sprzedaj

2023-08-30 13:01

Zbliża się nowy rok szkolny. To świetna okazja do tego, żeby przejrzeć szafy, zrobić w nich porządek i pozbyć się niepotrzebnych książek, podręczników, zabawek, gier planszowych, ubrań, talerzy, maskotek i tych wszystkich rzeczy, których już nie używasz, a które mogą jeszcze komuś posłużyć.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy chcą sprzedać, oddać lub wymienić niepotrzebne rzeczy na Iławski Pchli Targ. Mile widziane są także organizacje pozarządowe - zapowiadają organizatorzy.

Zbliża się nowy rok szkolny. To świetna okazja do tego, żeby przejrzeć szafy, zrobić w nich porządek i pozbyć się niepotrzebnych książek, podręczników, zabawek, gier planszowych, ubrań, talerzy, maskotek i tych wszystkich rzeczy, których już nie używasz, a które mogą jeszcze komuś posłużyć. Nie wyrzucaj ich na śmietnik! Bądź bardziej eko! Jeśli są w dobrym stanie, możesz przynieść je na pchli targ, żeby je sprzedać, oddać lub wymienić na inną rzecz.

- W trakcie targu dostępne będzie krwiofilskie stoisko, a środki, które uzbieramy ze sprzedaży naszych przedmiotów, przeznaczymy na wsparcie 7-letniego Marcelka z Iławy. Chcemy pomóc jemu i jego rodzicom w walce o lepsze, lżejsze życie - mówią organizatorzy.

KIEDY

2 września, sobota, godz. 12.00–15.00

GDZIE

PLAC STAREGO MIASTA

UWAGA! W przypadku niepogody spotykamy się na Hali Sportowo-Widowiskowej.

ORGANIZATOR

HDK Krwiofile Iława

⃰ Sprzęt potrzebny do wystawienia swoich rzeczy wystawca organizuje we własnym zakresie!

Link do wydarzenia na facebooku

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w swojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

Lubelskie. Tak wyglądała nocna burza

QUIZ PRL. Tych profesji już nie ma. Tylko dla znawców historii PRL!

Pytanie 1 z 10
1. Oddany swej pracy zecer pracował w:
QUIZ PRL. Tych profesji już nie ma. Tylko dla znawców historii PRL!