Niezbędnik łowców promocji

Otwarcie po przenosinach sklepu Neonet w Iławie. Będą promocje, sprawdzamy jakie!

2023-03-22 12:10

Już 23 marca 2023 odbędzie się otwarcie sklepu NEONET w Iławie, w nowym parku handlowym Era Park. Tego dnia na klientów czekać będą atrakcyjne rabaty. Łowcy promocji, zbiórka o 9:00 przed wejściem!

Otwarcie elektromarketu NEONET w parku handlowym Era Park to efekt relokacji dotychczasowego punktu znajdującego się przy ul. Niepodległości 4b w Iławie. Powierzchnia handlowa nowego salonu wyniesie aż 444 mkw i będzie charakteryzować się przestronnym wnętrzem, rozbudowaną strefą ekspozycji produktów i nowoczesnymi rozwiązaniami, umilającymi zakupy. W porównaniu z poprzednią lokalizacją będzie to o ponad 100% więcej przestrzeni.

Wygodne zakupy w nowym salonie

Park handlowy Era Park u zbiegu ulicy Ziemowita i Alei Jana Pawła II, będzie największym obiektem tego typu w Iławie. Jego powierzchnia wyniesie ponad 7 tys. mkw. i znajdzie się w nim 20 lokali usługowych, m.in.: Action, Pepco, Aldi, House, Martes Sport, Deichmann, Rossmann i Sinsay. W pobliżu ulokowane są także takie punkty jak restauracja McDonald’s, stacja paliw Orlen, przedszkole czy salon fryzjerski. Wygodny dojazd do parku handlowego zapewni klientom biegnąca przez miasto droga krajowa numer 16, w pobliżu której ulokowany został obiekt. Z kolei na zmotoryzowanych odwiedzających czeka parking na około 230 miejsc postojowych.

Relokacja salonu NEONET w Iławie pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby zakupowe mieszkańców miasta i okolic. Nowy sklep jest przede wszystkim znacznie większy od naszego dotychczasowego salonu. Dodatkowo, został dostosowany do najnowszych standardów sieci, a także posiada jeszcze lepszą ekspozycję. Tym samym daje klientom wygodny dostęp do szerokiej oferty elektroniki użytkowej. Lokalizacja w nowym parku handlowym pozwoli natomiast mieszkańcom miasta na dokonywanie wygodnych i kompleksowych zakupów w jednym miejscu – mówi Adam Piotrowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

Zamówisz w internecie, odbierzesz w sklepie

NEONET przy ul. Alei Jana Pawła II 10 będzie także realizował zamówienia ze sklepu online – poprzez system „odbiór za godzinę”. Nowy sklep będzie funkcjonował od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a także w niedziele handlowe w godzinach 10-18.

Na otwarciu sklepu będą atrakcyjne promocje

Z okazji ponownego otwarcia marka NEONET zaplanowała specjalne promocje oraz atrakcje dodatkowe dla odwiedzających.

Już 23 marca pierwszych 10 Klientów otrzyma bon o wartości 100 zł, a na kolejnych 40 Klientów będzie czekał bon o wartości 50 zł. To nie koniec, bo dla 100 pierwszych osób, które dokonają zakupu dużego AGD lub telewizora powyżej 40 cali, usługa transportu z wniesieniem w granicach miasta wyniesie tylko złotówkę. Dodatkowo, wszystkim klientom odwiedzającym nowy sklep zakupy umili serwowana tego dnia aromatyczna kawa.

Wyłączyli prąd kalece

QUIZ. Najważniejsze bitwy w dziejach świata. Pytamy tylko o to, kto z kim walczył! Łatwe?

Pytanie 1 z 13
Na start coś banalnego. W 1683 roku w bitwie pod Wiedniem polska armia dowodzona przez Jana III Sobieskiego walczyła z...