O.S.T.R plakat

i

Autor: Adria ART O.S.T.R plakat

Ostry i Hades nad Jeziorakiem. Koncert raperów z pandemicznym materiałem w Iławie

2021-05-25 13:19

O.S.T.R i Hades tego lata ruszają w trasę koncertową ze swoimi najnowszymi materiałami. Będzie można ich zobaczyć i usłyszeć w Iławie już w lipcu.

O.S.T.R., (Adam Andrzej Ostrowski) – polski raper, freestyle'owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Pięciokrotny laureat nagrody „Fryderyka”.

Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie skrzypiec. Artysta solowy, związany z oficyną Asfalt Records. W swej twórczości porusza zagadnienia, takie jak m.in.: polityka, korupcja oraz problemy społeczne.

Członek zespołów Tabasko, Skill Mega, Killing Skills i Beat Brothers. Był członkiem formacji Obóz TA i LWC. Wraz z producentem muzycznym Emade współtworzy projekt pod nazwą POE. Współpracował ponadto m.in. z wykonawcami, takimi jak: SOFA, Warszafski Deszcz, Hades, Michał Urbaniak, Tede, Fokus, DJ Deszczu Strugi, DonGURALesko, Fu, Pezet, Sistars oraz Slums Attack.

W 2011 został sklasyfikowany na 4. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. Rok później w kolejnym rankingu tegoż pisma został wybrany najlepszym polskim producentem hip-hopowym. W styczniu 2014 został wybrany Artystą Dekady w Plebiscycie WuDoo i Hip-hop.pl.

Jego albumy rozeszły się w ponad 415 tys. egzemplarzy w Polsce.

Hades, (Łukasz Bułat-Mironowicz), znany również jako Had, JiHad, Hamas, Had Hades – polski raper. Znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w zespole hip-hopowym HiFi Banda. Jest także członkiem zespołów DHO, Zamach Stanu oraz RH-. Od 2011 prowadzi solową działalność artystyczną.

Raper współpracował z takimi wykonawcami jak m.in.: Chada, Flint, Fu, Pelson, POE, Vienio, W.E.N.A., WhiteHouse i O.S.T.R., z którym wydał płytę pt. Haos. (Wikipedia)

Dwóch raperów w Iławie

Tych dwóch raperów będzie można zobaczyć i usłyszeć na koncercie w Iławie w ramach cyklu koncertów i trasy organizowanej przez ADRIA ART "Gorąco Zapraszamy. Lato 2021".

O.S.T.R. i Hades nie próżnowali podczas lockdownu w grudniu 2020 wydali swój drugi, wspólny album. “HAO2” to zbiór 15 opowieści z życia powstałych w trakcie pandemicznego roku 2020. Album po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. “HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili, gdyż O.S.T.R. i Hades nagrali ich w sumie ponad 40. Trudność wyboru wymusiła na autorach decyzję o dołożeniu do albumu dodatkowej epki, z numerami, które po prostu musiały trafić do słuchaczy. “HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt “ku pokrzepieniu serc” - czytamy na stronie organizatora koncertu.

Koncert w Iławie zaplanowano na 02.07.2021 o 20:00 w iławskim Amfiteatrze. BILETY

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Czy powinien powstać NFZ dla zwierząt?