Ostróda. 38-letni mężczyzna wtargnął pod auto. Zmarł mimo reanimacji

i

Autor: pixabay.com

Ostróda. 38-letni mężczyzna wtargnął pod auto. Zmarł mimo reanimacji

2022-03-28 11:27

W nocy z niedzieli na poniedziałek pod koła prawidłowo jadącego samochodu na rogatkach Ostródy wtargnął 38-letni mężczyzna. Niestety zmarł mimo podjętej reanimacji - podała policja.

Oficer prasowy policji w Ostródzie Michał Przybyłek poinformował PAP, że do tragicznego wypadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na obrzeżach Ostródy, ale już w terenie niezabudowanym, na nieoświetlonym odcinku drogi.

- Pod prawidłowo jadący samochód wtargnął nagle 38-latek, który chciał przejść przez jezdnię. Nie miał żadnych elementów odblaskowych, czy latarki. Był dla kierowcy niewidoczny - podął Przybyłek.

Mimo udzielonej pomocy medycznej i akcji reanimacyjnej 38-latek zmarł. Wobec kierowcy auta nie będą wyciągnięte konsekwencje, ponieważ nie przyczynił się do spowodowania wypadku.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Sądzisz, że błyszczysz inteligencją? Sprawdźmy to

Pytanie 1 z 10
Do tej pory NATO nie jest chętne podjąć interwencji na Ukrainie. W latach 90. XX wieku podczas wojny w Jugosławii organizacja zdecydowała się jednak na operację lotniczą "Allied Force". W którym to było roku?
Jak wygląda pomoc na granicy? (Medyka)

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl