portfel

i

Autor: pexels zdjęcie ilustracyjne

złodzieje

Okradła kobietę, gdy ta zemdlała na ulicy. Zuchwała kradzież w Iławie

2023-11-16 11:16

Mieszkanka gminy Iława odpowie przed sądem za kradzież szczególnie zuchwałą. Kobieta wykorzystując stan nieprzytomności pokrzywdzonej zabrała jej portfel z dokumentami i gotówką.

W piątek (10.11.2023 r.) oficer dyżurny iławskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży na terenie miasta. Funkcjonariusze ustali że kiedy pokrzywdzona szła jedną z lokalnych ulic z niewiadomej przyczyny straciła przytomność. Wówczas podeszło do niej kilka osób, aby udzielić pomocy. W trakcie dalszych czynności okazało się, że jedna z nich nie chciała tylko pomóc a korzystając ze stanu pokrzywdzonej z jej torby na zakupy wyciągnęła portfel z zawartością dokumentów i pieniędzy.

Jak ustalili policjanci portfel ten po kradzieży wrzuciła do jednego z koszy na śmieci. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie oraz przesłuchali świadków, zabezpieczyli również obraz z kamer monitoringu. Na podstawie zebranych informacji policjanci ustalili, że kradzieży szczególnie zuchwałej dokonała mieszkanka gminy Iława. 49 – latka usłyszała już zarzut do którego się przyznała.

Kodeks karny za dopuszczenie się kradzieży szczególnie zuchwałej przewiduje karę nawet do lat 8 pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres ilawa@eska.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Green Day - 5 ciekawostek o albumie "American Idiot" | Jak dziś rockuje?

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Wszystkie pytania o Skandynawię. 7/10 będzie sukcesem

Pytanie 1 z 10
Wyspy Owcze to terytorium autonomiczne...