kroniki policyjne

Odwiedziła partnera w iławskim więzieniu. Przyszła z narkotykami

2023-10-16 8:29

26-letnia kobieta próbowała wnieść na teren zakładu karnego w Iławie narkotyki. Mieszkanka województwa mazowieckiego miała przy sobie w sumie ponad 19 gramów. W jej domu funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze więcej narkotyków! Zatrzymana niebawem też może trafić za kratki.

W sobotę (7.10.2023 r.) policjanci zostali wezwani do Zakładu Karnego w Iławie. Na miejscu okazało się, że do jednego z osadzonych przyszła w odwiedziny 26-latka. Kobieta przyjechała wraz ze swoim córkami z województwa mazowieckiego, aby odwiedzić partnera.

Podczas kontroli przed widzeniem funkcjonariusze znaleźli u 26-latki ponad 9 gramów marihuany oraz ponad 10 gramów mefedronu. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkankę województwa mazowieckiego.

W trakcie dalszych czynności w jej mieszkaniu znaleźli ponad kilogram marihuany, prawie pół kilograma kokainy, prawie 3 gramy haszyszu i pół kilograma mefedronu.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu kobiecie. Na podstawie zgromadzonych materiałów, sąd zastosował wobec 26-latki tymczasowy areszt. Mieszkanka województwa mazowieckiego najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości narkotyków mężczyźnie  grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres ilawa@eska.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Znakomicie rozgrzewające zioła na jesień. Te przyprawy natychmiast postawią cię na nogi [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Lebiodka pospolita to inaczej: