Nowi zawodnicy w kadrze GKS Wikielec do rundy wiosennej III ligi 2021

2021-03-15 10:25

Runda wiosenna coraz bliżej, tymczasem GKS podobnie jak Jeziorak zakończył już "polowanie" na nowych zawodników i zaprezentowano właśnie nowy narybek. Zawodnicy będą grać w kadrze zespołu od pierwszego meczu w III lidze.

Jak informują władze trzecioligowca. Wszystko już jest jasne i po ostatnich roszadach w składzie, ten ostateczny będzie wyglądał następująco.

Sztab szkoleniowy: Wojciech Tarnowski (trener), Bogdan Nerowski (kierownik drużyny), Kamil Jędrzejewski (trener bramkarzy), Szymon Tarnowski (analityk, asystent trenera)

Bramkarze: Marcin Wieczerzak, Krystian Wojno

Obrońcy: Piotr Kacperek, Adrian Korzeniewski, Szymon Jajkowski, Kamil Cistowski, Hubert Otręba, Paweł Zaroślak

Pomocnicy: Łukasz Suchocki, Sebastian Szypulski, Mateusz Jajkowski, Michał Jankowski, Patryk Rosoliński, Tomasz Wacławski, Filip Wójcik, Paweł Grzybowski, Maciej Serbintowicz

Napastnicy: Michał Bartkowski, Remigiusz Sobociński, Szymon Modrzewski, Patryk Szczepański

Przybyli: Hubert Otręba (Concordia Elbląg, transfer), Paweł Grzybowski (Huragan Morąg, transfer), Krystian Wojno (Sokół Ostróda, wypożyczenie do 30.06.21), Patryk Szczepański (Wisła Płock, wypożyczenie do 30.06.21 – dopinamy formalności), Paweł Zaroślak (Wisła Płock, wypożyczenie do 30.06.21), Maciej Serbintowicz (Stomil Olsztyn, wypożyczenie do 30.06.21).

Odeszli: Błażej Caban (wyjazd za granicę), Jakub Górski (Unia Susz), Paweł Ewertowski (Motor Lubawa), Dawid Krajnik (wyjazd za granicę), Jakub Jurczak (Stomil Olsztyn, powrót z wypożyczenia), Adam Kucznier (DKS Dobre Miasto, powrót z wypożyczenia),

Ponadto powracający po długiej kontuzji Aleksander Kowalczyk został wypożyczony do Piasta Łasin.

Nowi w składzie GKS Wikielec - sylwetki zawodników:

Hubert Otręba – 26-latek urodzony w Iławie, wychowanek Jezioraka, do GKS-u przeszedł z Concordii Elbląg. Będzie grał na pozycji stopera. Wiele lat występował na poziomie III ligi, ale ma też na koncie występy w I (GKS Tychy) i II lidze (Kotwica Kołobrzeg). Wiosną sezonu 2015/16 III ligi grał w Wikielcu.

Paweł Grzybowski – 21-letni pomocnik, który trafił do nas z Huraganu Morąg. Przygodę z piłką zaczynał w Zniczu Biała Piska skąd trafił do juniorów Stomilu Olsztyn. To będzie jego trzeci sezon na poziomie III ligi.

Patryk Szczepański – 22-letni napastnik pochodzący z Płocka. Już w wieku 17 lat był podstawowym zawodnikiem III-ligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i strzelał bramki. Na tym poziomie grał też w Kotwicy Kołobrzeg i KP Starogard Gdański. W CV ma też występy w II-ligowej Pogoni Siedlce. Do Wikielca trafił z Wisły Płock na zasadzie wypożyczenia do końca 30 czerwca 2021. Ostatnio grał w IV-ligowym Kasztelanie Sierpc.

Paweł Zaroślak – boczny obrońca, który 14 marca kończy 20 lat. Wychowanek Wisły Płock, ostatnio wypożyczony był do IV-ligowego Kasztelana Sierpc. W Wikielcu na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 r.

Krystian Wojno – 20-letni bramkarz, wychowanek Rodziny Kielce. Grał też w rezerwach Korony Kielce skąd trafił do II-ligowego Sokoła Ostróda. Do GKS-u wypożyczony do 30 czerwca 2021 r.

Maciej Serbintowicz – 19-letni wychowanek Stomilu Olsztyn, w którym miał już epizody zarówno w I lidze, jak i Pucharze Polski. Do Wikielca wypożyczony do 30 czerwca 2021 r.

QUIZ. To owoc czy warzywo? Dziecinnie proste pytania! Ile punktów zdobędziesz?

Pytanie 1 z 14
Kabaczek to:
Kibice Legii dopingują drużynę w meczu z Wartą Poznań i domagają się otwarcia stadionów