wielkanoc

i

Autor: arch. organizatora

Nowe Miasto Lub.: Konkurs na wielkanocne jajo

2021-03-19 13:31

Szukacie zajęcia, które oderwie myśli od pandemii? Warto więc pomyśleć o wielkanocnych ozdobach i wziąć udział w konkursie Nowomiejskiego Centrum Kultury. Tematem zmagań jest wielkanocne jajko.

- Prace należy przygotować na jajach kurzych - wydmuszkach lub gotowanych, plastikowych bądź styropianowych w dowolnej technice - piszą organizatorzy. - Komisja oceni sposób wykonania pisanki, wykorzystanie materiałów, zdobnictwo, formę, inwencję twórczą i pomysłowość.

Wielkanocne jaja należy dostarczyć do MCK (ul. 19 Stycznia 17a) do 25 marca. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 marca, a konkursowa galeria zostanie zaprezentowana na FB Miejskiego Centrum Kultury. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci, młodzież i dorośli z powiatu nowomiejskiego. Prace należy podpisać (imię i nazwisko, wiek, adres zamieszkania). Więcej informacji w MCK – tel. 56 649 88 50 lub e-mail: dzialorganizacyjny@mcknml.pl.

Dance Dance Dance - najlepsze występy z programu

QUIZ. Największe książkowe BESTSELLERY. Pamiętasz, kto je napisał? To prawdziwe WYZWANIE!

Pytanie 1 z 15
„Don Kichot”, a właściwie „Przemyślny szlachcic Don Kichote z Manchy” to jedna z najpopularniejszych książek w historii. Zwykło się mówić, że powieść rozeszła się w ponad 500 milionach egzemplarzy. Kto jest jej autorem?