Pogoda zima 2022/2023. Prognozy IMGW

i

Autor: rs Zima w Zabrzu

Niech twoja pociecha stworzy zimową opowieść i wygra nagrody od iławskiego starosty

2022-11-15 15:57

Starostwo Powiatowe w Iławie, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Iławie przy współpracy Bibliotek Publicznych Powiatu Iławskiego ogłasza konkurs plastyczny zatytułowany „Zimowa opowieść”. Jest on skierowany do dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Patronat nad konkursem objął Starosta Powiatu Iławskiego Bartosz Bielawski.

Ekspresja artystyczna, odkrywanie i rozwijanie w sobie możliwości twórczych, kreatywności i wyobraźni to najważniejsze cele konkursu, a jego tematem jest stworzenie pracy plastycznej o zimie.

Konkurs plastyczny „Zimowa opowieść” skierowany jest do dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Prace będą oceniane w  siedmiu kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie 1 pracę konkursową. Prace konkursowe powinny być wykonane w formacie A4 lub A3 dowolną techniką plastyczną np. malarstwo, rysunek, wydzieranka, wycinanka, collage, itp. Musi być wykonana samodzielnie.  W przeciwnym przypadku jury ma prawo odrzucić zgłoszoną pracę.

Konkurs ma przebieg dwuetapowy:

 I ETAP – prace należy dostarczyć indywidualnie lub drogą pocztową w terminie do 2.12.2022 r. do najbliższej biblioteki publicznej powiatu iławskiego

II ETAP – biblioteki publiczne powiatu iławskiego spośród nadesłanych prac wybiorą po 5 prac  z każdej kategorii wiekowej, czyli w sumie 35 prac. Następnie wybrane prace dostarczą do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Tam jury wybierze najlepsze. Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Uroczyste wręczenie odbędzie się 19 grudnia o godz. 10:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Iławie, ul. Andersa 2a.

Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie starostwa iławskiego.

Jerzy dudek podbija Malezję

QUIZ na dobre maniery!

Pytanie 1 z 8
Kto ma pierwszeństwo w drzwiach?