boisko iława

i

Autor: Starostwo Iławskie

Nie będzie szkolnych zawodów sportowych w Iławie. Powodem COVID-19

2021-03-18 14:01

Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Iławie informuje, że w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną – rozpowszechniania się wirusa COVID -19 oraz obowiązującymi ograniczeniami w sytuacji przechodzenia szkół na edukację zdalną, zdecydował o zakończeniu rozgrywek sportowych w roku szkolnym 2020/2021, do dnia 31 sierpnia.

Zarząd wyraził opinię, iż w obliczu w tak trudnej sytuacji, w szczególności uczniów klas I – III, dbając przede wszystkim o zdrowie dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów – nauczycieli i trenerów, zdecydował o zakończeniu rozgrywek sportowych w roku szkolnym 2020/2021 (tj. do dnia 31 sierpnia 2021 roku), z zachowaniem dotychczasowych wyników rywalizacji międzyszkolnej i z dotąd uzyskanymi wynikami.

Dalsze decyzje dotyczące rozgrywek sportowych oraz przyszłej działalności Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Iławie będą podawane po zakończeniu okresu ferii letnich w roku 2021 (wrzesień 2021), w oparciu o sytuację panującą w naszym województwie oraz całym kraju – poinformował Grzegorz Grabski, przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Iławie.

Andrzej Piaseczny w szpitalu. Podłączony do aparatury.

QUIZ: Najbardziej kontrowersyjne teledyski wszechczasów. Znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 20
W tym teledysku nikt nie jest ubrany. Nagi wokalista jest otoczony nagimi modelkami. Jaki tytuł nosiła piosenka zespołu The Beloved, która dzięki temu teledyskowi stała się ogromnym hitem pierwszej połowy lat 90.?
The Beloved