U-15 CONSTRACT LUBAWA

i

Autor: arch Constraktu Lubawa U-15 Młodzi piłkarze futsalowi Constraktu Lubawa ze srebrem po Mistrzostwach Polski

Młodzi piłkarze futsalowi Constraktu Lubawa ze srebrem po Mistrzostwach Polski [AUDIO]

2021-01-29 11:19

Spory sukces sportowy zanotowali młodzi piłkarze futsalowi Constraktu Lubawa prowadzeni przez trenera Damiana Jarzembowskiego. Lubawianie na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Górznie

To nie był łatwy rok w młodzieżowym futsalu, turniej finałowy też do najłatwiejszych nie należał, dlatego radość ze srebra jest większa!

Piłkarze futsalowi Constraktu Lubawa prowadzeni przez trenera Damiana Jarzembowskiego na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Górznie w kategorii U-15 zdobyli srebrny medal. Po powrocie do Lubawy rozmawialiśmy z trenerem Jarzembowskim.

Jak mówi Jarzembowski - Najpierw wynik 3:0 z Tarnowem, potem 0:0 z Lesznem niby graliśmy lepiej ale nadal nie potrafiliśmy przełamać bariery. O wyjściu z grupy zdecydował dopiero ostatni mecz i choć ulegliśmy 2:0, to wyszliśmy z grupy z drugiego miejsca. Po meczu z Rekordem padło sporo mocnych słów, chłopcy zmobilizowali się, następnego dnia w ćwierćfinale zagrali rewelacyjnie.

Całej relacji ich drogi po srebro posłuchajcie w rozmowie trenera z Wieśkiem Raczkowskim:

Posłuchaj: Rozmowa z Damianem Jarzembowskim, trenerem młodych futsalistów Constractu z Lubawy

Już 12 lutego kolejne emocje związane z lubawskim futsalem, Constractem i młodzieżą, tym razem kategorii U-17. W Białymstoku grać będą w turnieju razem z szesnastką najlepszych zespołów z eliminacji. Trzymamy kciuki również za ich sukces.

Sonda
Próbowaliście już najmodniejszego sportu sezonu zima 2021?
Marszałek i jego kierowcy uczyli się jak wyjść z poślizgu