Młody-gniewny uszkodził ojcu auto, bo obudził go do pracy

i

Autor: pexels

Młody-gniewny uszkodził ojcu auto, bo obudził go do pracy

2021-11-02 14:56

Zmiana czasu na niektórych wpływa negatywnie. Zarzut zniszczenia mienia usłyszał 20 – latek. Mężczyzna skopał samochód osobowy należący do jego taty.

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Iławie zostali poinformowani o zniszczeniu mienia. Policjanci pojechali na miejsce gdzie ustalili, że sprawca prawdopodobnie kopiąc uszkodził samochód należący do pokrzywdzonego, który straty wycenił na 2000 zł.

Mundurowi wykonali oględziny na miejscu zdarzenia oraz przesłuchali świadków. Okazało się, że zniszczeniu uległy drzwi, nadkola oraz lampy. W trakcie czynności policjanci ustalili, że dokonał tego syn pokrzywdzonego. Funkcjonariusze zatrzymali  20 – latka i przedstawili mu zarzut. Mężczyzna ze swojego zachowania w najbliższym czasie będzie tłumaczył się przed sadem. Na razie wyznał tylko, że zdenerwowała go pobudka do pracy urządzona przez ojca...

Kodeks karny za zniszczenie mienia przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Ile czasu spędzasz w internecie?

Pytanie 1 z 1
Ile czasu spędzasz w internecie?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!