siatkarki juniorki zryw volley iława

i

Autor: facebook.com/zryw.volley Siatkarki, juniorki Zrywu Volley Iława

Mecz Zryw Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn już w weekend. Gdzie oglądać?

2020-10-22 9:08

W minioną niedzielę (18 października) zainaugurowana została liga wojewódzka juniorek w sezonie siatkówki 2020/2021. Zbliża się kolejny mecz i tym razem będzie można go zobaczyć nie wychodząc z domu. Więcej informacji znajdziesz w artykule na ESKA Iława.

Mecz Zryw Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn. Gdzie oglądać?

Siatkarki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława w niedzielę 18 października 2020 zainaugurowały rozgrywki w Lidze Wojewódzkiej Juniorek. Mecz odbył się w Hali Sportowo – Widowiskowej ICSTiR w Iławie.

Czytaj też: Autobus już ci w Iławie nie ucieknie. Pomoże specjalna aplikacja

Juniorki Zrywu bez straty seta pokonały swoje przeciwniczki z LKS Wel Lidzbark w setach 25:11, 25:7, 25:16, grając pewnie w każdym z elementów gry.

W sezonie 2020/2021 w lidze Wojewódzkiej juniorek występuje osiem zespołów podzielonych na dwie grupy po cztery zespoły. Siatkarki MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława rywalizują w grupie „A” z zespołami UKS Chemik SMS Olsztyn, LKS Wel Lidzbark oraz UKS Maratończyk Ełk. Natomiast w grupie „B” występują zespoły: MKS Truso Elbląg, SMS Ostróda, UKS Chemik SMS Olsztyn II oraz UKS Salos Ełk. Zwycięzcy z grup zagrają w finale wojewódzkim ze zwycięzcami meczów barażowych pomiędzy zespołami które zajmą miejsca 2 i 3 w swoich grupach.

- Bardzo mnie cieszy że udało się rozpocząć rozgrywki ligowe w tym nowym sezonie, zwłaszcza że tylko LKS Wel Lidzbark i my przystąpiliśmy do rozegrania pierwszej kolejki w terminie. Przed tym meczem rozegraliśmy kilka gier kontrolnych z zespołami złożonymi z naszych wychowanków, zarówno dziewcząt jak i chłopców. Pomimo początkowych problemów z dostępem do hali treningowej teraz już sytuacja można powiedzieć jest prawie bliska ideału. Za tydzień czeka nas prawdziwy test wartości sportowej, zagramy przeciwko jednemu z faworytów rozgrywek ligowych zespołem UKS Chemik SMS Olsztyn - mówi trener Mieczysław Pietroczuk.

Mecz odbędzie się w Hali Sportowo – Widowiskowej ICSTiR w Iławie, niestety nadal bez udziału publiczności, dlatego już teraz zapraszamy do oglądania nas na żywo.

Mecz Zryw Volley Iława - UKS Chemik SMS Olsztyn już w niedzielę 25 października od godziny 10:00 na fanpage'u Zrywu Volley Iława.

Tabela grupy „A” po 1 kolejce Ligi Wojewódzkiej Juniorek: (mecze, punkty, sety)

  1. MKS Kris-Bus Zryw-Volley Iława 1 2 3:0
  2. LKS Wel Lidzbark 1 1 0:3
  3. UKS Maratończyk Ełk 0 0 0:0
  4. UKS Chemik SMS Olsztyn 0 0 0:0

Jaką powinieneś mieć super moc?

Pytanie 1 z 9
Jest sobota wieczór, co wtedy robisz?
Wynajął podnośnik dźwigowy by z niego zobaczyć mecz Stomilu Olsztyn na żywo.