rower rowerzystka

i

Autor: Albrecht Fietz - Pixabay Masz ulubioną trasę rowerową w regionie? Opowiedz o niej i wygraj kasę!

Masz ulubioną trasę rowerową w Iławie lub okolicy? Opowiedz o niej i wygraj kasę!

2021-06-18 9:10

Władze miasta zachęcają do wzięcia udziału w konkursie firmy transportowej, która drugi już raz szuka najlepszych tras rowerowych w warmińsko-mazurskim.

To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji znajdziesz tutaj.

Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu zamiast dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie - może dzięki Tobie odkryją ją też inni.

Nagrody:

  • I miejsce: 500 zł
  • II miejsce: 300 zł
  • III miejsce: 200 zł

Jak wziąć udział w konkursie?

Jeśli jesteś mieszkańcem woj. warmińsko-mazurskiego, stwórz pracę na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. warmińsko-mazurskim”, dołącz do niej zdjęcia i/lub wideo własnego autorstwa.

Prezentowana trasa powinna znajdować się w większości w woj. warmińsko-mazurskim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym - organizatorzy liczą na odkrycie również mniej znanych zakątków województwa.

Prześlij pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@clicktrans.pl. Oceniane będą trasy, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

Forma pracy:

  • mapa + tekst - maks. 2 strony A4, format .doc/.docx/.pdf
  • zdjęcia lub wideo (Twojego autorstwa) - format .jpg/.png/.pdf; maks. łączna wielkość plików graficznych - 9 MB

Zgłoszenia przyjmowane są do 16.07.2021 Wyniki pojawią się 20 lipca na stronie konkursu. Zwycięskie prace na blogu transportowym.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ

Jakich ziół nie możesz stosować latem?

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Skróty literowe państw świata. To będzie trudniejsze niż myślisz

Pytanie 1 z 10
Skrót AT to: