rower stary

i

Autor: Pexels Masz stary lub niekompletny rower? Oddaj go dla dzieci!

Masz stary lub niekompletny rower? Oddaj go dla dzieci!

2021-12-18 8:06

Kolejna edycja akcji Stary Rower Przekaż Dalej już wystartowała! Do Wigilii potrwa zbiórka starych rowerów z Iławy i okolicy. To wszystko, by uszczęśliwić dzieci z kolejnego domu dziecka!

Jeszcze rok temu zbiórkę prowadził Biker Budzyk, w tym sezonie sklep zmienił nazwę i właściciela, więc akcję zbiórki rowerów postanowił kontynuować Tomasz Teofilak z 2 Koła.

- Kontynuujemy akcję z minionych lat, w tym roku zbieramy rowery na rzecz Domu Dziecka w Szymonowie - mówi Tomek, organizator akcji. Tam czeka na nas 40-50 dzieciaczków, mamy tylko nadzieję, że uda się tyle sztuk rowerów złożyć. Rowery już przyjmujemy od 6 grudnia i czekamy na nie jeszcze do 24. Rowery mniej lub bardziej sprawne można przyprowadzać do naszego sklepu 2 Koła przy Wojska Polskiego 2a, jeśli będzie potrzebny transport, to jednego dnia, w omówionym terminie odbierzemy rowery od mieszkańców.

Podczas poprzedniej akcji udało się z zebranych około stu rowerów skompletować sprawnych blisko sześćdziesiąt.

Masz stary lub niekompletny rower? Oddaj go dla dzieci!

i

Autor: mat organizatora Masz stary lub niekompletny rower? Oddaj go dla dzieci!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Dubaj zakochany w ceramice z Bolesławca

Atrakcje turystyczne Polski - rozpoznacie je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaką atrakcję turystyczną prezentuje zdjęcie?
Atrakcje turystyczne Polski - rozpoznacie je wszystkie? [QUIZ]