Mamusia przyniosła synkowi tabletki do więzienia. To była amfetamina

i

Autor: KPP Iława 70-latka przyniosła tabletki dla syna w zakładzie karnym w Iławie. To była amfetamina

Mamusia przyniosła synkowi tabletki do więzienia. To była amfetamina

2022-05-24 13:21

73-letnia kobieta próbowała wnieść na teren zakładu karnego w Iławie narkotyki. Mieszkanka województwa mazowieckiego miała przy sobie 123 tabletki, jeszcze więcej w domu!

W czwartek (19.05.2022) policjanci zostali wezwani do Zakładu Karnego w Iławie. 73-letnia kobieta przyszła w odwiedziny do przebywającego w zakładzie syna. Podczas kontroli przed widzeniem funkcjonariusze znaleźli u niej woreczek z 123 białymi tabletkami.

Policjanci zbadali je narkotestem. Okazało się, że jest to amfetamina. Zatrzymali 73-letnią mieszkankę województwa mazowieckiego. W jej mieszkaniu znaleźli kolejne 182 białe tabletki. To również była amfetamina. Łącznie policjanci zabezpieczyli prawie 37 gramów narkotyków.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu kobiecie. Mieszkanka województwa powiatu mazowieckiego odpowie za posiadania środków odurzających za co grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kolejarze zabiorą mieszkańcom jedyne dojście do rezerwatu. Nie ma pieniędzy na tunel pod torami

QUIZ wiedzy o zdrowiu: Czy potrafisz samodzielnie zdiagnozować chorobę?

Pytanie 1 z 8
Chronicznie bolą cię mięśnie. To oznacza, że cierpisz na:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl