plakat

i

Autor: arch. organizatora

Sport

Maluchy do biegu! Gotowi! Start! Czas na wstęp do Iławskiego Półmaratonu

2023-08-08 12:44

Wielkie sportowe wydarzenie już w ten piątek! Przygotujcie się na niezapomnianą sztafetę na bieżniach w pięknym sportowym miasteczku przed Galerią Jeziorak! Partonat Radio Eska.

Czekają na Was niesamowite emocje, rywalizacja i radość z aktywności fizycznej! - mówi Paweł Hoffman znany iławski propagator lekkoatletyki.  - Ale to nie wszystko! Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy fantastyczne prezenty od Polskiego Związku Lekkiej Atletyki z programu LDK. A to jeszcze nie koniec niespodzianek! Każdy uczestnik otrzyma darmową wejściówkę na basen iławski, gdzie będziecie mogli odprężyć się po sportowych zmaganiach. Zabierzcie dzieci, załóżcie sportowe stroje i przybywajcie licznie! Startujemy o godzinie 15:00, więc nie przegapcie tej okazji! Do zobaczenia na starcie! A no i na uczestników czeka darmowa wejściówka na iławski basen.

Przed iławską galerią staną dwie mechaniczne bieżnie na których odbywać się będzie sztafeta dziesiątek uczestników. Maluchy łącznie będą miały do pokonania dystans półmaratonu. Akcja odbywa się pod hasłem "Ja też lubię biegać" i jest promocją wrześniowego Iławskiego Półmaratonu. Zapisy do niego kończą się 18 sierpnia.

Co zrobić gdy ktoś się zadławi? Tak możesz uratować komuś życie!

Zasady savoir-vivre nie są ci obce? Przekonaj się! Quiz

Pytanie 1 z 10
Kto przedstawia się pierwszy?